Nokaut.pl organizuje konkurs dla blogerów i podpowiada jak zarobić

Opublikowano: 25 lipca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi:

Nokaut.pl, porównywarka cenowa, organizuje konkurs skierowany do blogerów i właścicieli stron internetowych. Nagroda główna to 10 tys. zł do wykorzystania na promocję w ramach Nokaut.pl.

Stawiamy na współpracę z blogami i serwisami tematycznymi. W naszym programie partnerskim bloger sam decyduje o treści reklamy ściśle dopasowanej do treści na stronie www, a rozliczamy się już za pierwsze kliknięcie bezpośrednio z bloga w link reklamowy. To sprawia, że jest to jedno z najlepszych narzędzi na rynku pozwalających na monetyzację własnych stron internetowych – powiedział Łukasz Gwóźdź, Traffic & Marketing Director Nokaut.pl.

konkurs-nokaut-text11

Warunkiem uczestnictwa jest przystąpienie witryny do programu partnerskiego Nokaut.pl i umieszczenie kodu promującego produkty na stronie i wysłanie zgłoszenia.

Więcej informacji na stronie: http://konkurs.nokaut.pl.

 

Sylwester KozakNokaut.pl organizuje konkurs dla blogerów i podpowiada jak zarobić

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.