Nokaut.pl wschodzącą gwiazdą Deloitte

Firma prowadząca porównywarkę cen Nokaut.pl, jako jedyny polski reprezentant, znalazła się w gronie wyróżnionych firm w kategorii „Rising Stars” jedenastej edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50. Nokaut Sp. z o.o. może pochwalić się trzecią pozycją na liście „wschodzących gwiazd”.

Kategoria „Rising Stars” przeznaczona jest dla młodych, dynamicznie rozwijających się firm, które działają na rynku od trzech do pięciu lat oraz których przychody z ostatnich trzech lat przekraczają 30 000 EUR rocznie. Przychody założonego w 2006 roku Nokautu w ciągu ostatnich trzech lat wzrosły o 229%, a  w 2009 roku wyniosły blisko 3,5 mln zł.

„Wyróżnienie w rankingu Deloitte jest dla nagrodą za konsekwentnie realizowaną przez nas strategię rozwoju. Cieszymy się, że nasze sukcesy zostały zauważone. W kolejnych latach nie zamierzamy zwalniać tempa i planujemy nadal zaskakiwać rynek nowymi rozwiązaniami dla polskiego, a w niedługiej przyszłości również i dla europejskiego e-handlu.” – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Nokaut Sp. z o.o.

Pełna lista nagrodzonych spółek:  http://www.deloitte.com/fast50ce

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top