Nokaut przedstawia nową aplikację mobilną na smartfony

Opublikowano: 16 listopada 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nokaut udostępnia nową mobilną aplikację. Nokaut24 ma być „mobilnym supermarketem”, który wyróżnia się wykonaniem.

Od wczoraj aplikacja Nokaut24.pl dostępna jest również dla urządzeń mobilnych z systemem Android i Windows 8. Wcześniej korzystać z niej mogli tylko posiadacze telefonów i tabletów z systemem iOS.

Nokaut 24 to dla nas kolejny duży krok na drodze od porównywarki cen – do platformy handlowej. Aplikacja umożliwia poruszanie się po Nokaucie jak po wielkim centrum handlowym, z milionami produktów będących na wyciągnięcie ręki. Użytkownik Nokaut 24 może się poczuć jak na prawdziwych zakupach: przygląda się produktom z bliska, ma dostęp do pełnej informacji na temat każdego z nich i oczywiście do najkorzystniejszych cenowo ofert. Stawiamy na mobile, gdyż właśnie na segmencie mobilnym skupi się uwaga największych graczy e-rynku w 2013 roku. Takimi projektami jak Nokaut 24 torujemy sobie drogę na czołową pozycję segmentu m-commerce. W perspektywie kilku lat sektor mobilny będzie stanowić kluczową część naszego biznesu, a nasza aplikacja już teraz umożliwia przyjście do Nokautu nie tylko po to, by porównać ceny, ale po prostu – na zakupy – powiedział w rozmowie z nami Fabian Adaszewski z Nokaut.pl.

Z okazji premiery aplikacji została stworzona dedykowana strona prezentująca zalety rozwiązania, znajduje się pod adresem nokaut24.pl.

Nokaut obecnie współpracuje z ponad 3 600 sklepów i prezentuje ponad 13 mln ofert. Co miesiąc witrynę odwiedza ponad 3,2 mln realnych użytkowników.

Sylwester KozakNokaut przedstawia nową aplikację mobilną na smartfony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.