Nokaut przedstawia nową aplikację mobilną na smartfony

Nokaut udostępnia nową mobilną aplikację. Nokaut24 ma być „mobilnym supermarketem”, który wyróżnia się wykonaniem.

Od wczoraj aplikacja Nokaut24.pl dostępna jest również dla urządzeń mobilnych z systemem Android i Windows 8. Wcześniej korzystać z niej mogli tylko posiadacze telefonów i tabletów z systemem iOS.

Nokaut 24 to dla nas kolejny duży krok na drodze od porównywarki cen – do platformy handlowej. Aplikacja umożliwia poruszanie się po Nokaucie jak po wielkim centrum handlowym, z milionami produktów będących na wyciągnięcie ręki. Użytkownik Nokaut 24 może się poczuć jak na prawdziwych zakupach: przygląda się produktom z bliska, ma dostęp do pełnej informacji na temat każdego z nich i oczywiście do najkorzystniejszych cenowo ofert. Stawiamy na mobile, gdyż właśnie na segmencie mobilnym skupi się uwaga największych graczy e-rynku w 2013 roku. Takimi projektami jak Nokaut 24 torujemy sobie drogę na czołową pozycję segmentu m-commerce. W perspektywie kilku lat sektor mobilny będzie stanowić kluczową część naszego biznesu, a nasza aplikacja już teraz umożliwia przyjście do Nokautu nie tylko po to, by porównać ceny, ale po prostu – na zakupy – powiedział w rozmowie z nami Fabian Adaszewski z Nokaut.pl.

Z okazji premiery aplikacji została stworzona dedykowana strona prezentująca zalety rozwiązania, znajduje się pod adresem nokaut24.pl.

Nokaut obecnie współpracuje z ponad 3 600 sklepów i prezentuje ponad 13 mln ofert. Co miesiąc witrynę odwiedza ponad 3,2 mln realnych użytkowników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top