NokautDnia.pl – błyskawiczne zakupy w promocyjnych cenach

Nokaut Dnia to serwis zakupowy z limitowanymi ofertami w promocyjnych cenach. W serwisie znajdują się oferty przede wszystkim z kategorii home & living, choć twórcy zapowiadają „perełki” z innych grup produktowych.

Nokaut Dnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom grupy naszych klientów szukających bardzo atrakcyjnych ofert – „okazji” przez duże „O”. Produkty są dostępne w limitowanej ilości, w krótkim czasie, za to w bardzo atrakcyjnych cenach. Czasami trzeba dużego refleksu aby móc kupić najciekawsze produkty – powiedział Wojciech Czernecki, prezes Grupy Nokaut.

Nokaut Dnia

Projekt Nokaut Dnia ma uzupełniać podstawową ofertę Nokautu.

Chcemy aby Nokaut.pl był nie tylko miejscem gdzie można porównać ceny milionów produktów z tysięcy sklepów internetowych, ale również miejscem gdzie codziennie prezentowane są specjalnie wyselekcjonowane i limitowane oferty w doskonałych cenach  – dodał Czernecki.

Nokaut Dnia korzysta z rozwiązań zakupowych, które niedawno zostały wdrożone w serwisie Nokaut.pl. Koszyk umożliwia klientowi zakup bezpośrednio na Nokaut.pl, a partnerom rozliczenia w modelu prowizyjnym. Grupa Nokaut współpracuje w ten sposób z blisko 200 sprzedawcami.

Serwis Nokaut Dnia powstał we współpracy ze spółką Aston Media.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry