Nokia aktualizuje mapy

Opublikowano: 2 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nokia udostępnia aktualizację swoich map przeznaczonych dla telefonów z Windows Phone. Aplikacja umożliwia teraz planowanie tras oraz integruje się z usługą Groupon Now.

Możliwość zaplanowania trasy, zdaniem Nokii, było „jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji od czasów wprowadzenia Nokia Maps”. Trudno nazwać to rozwiązanie innowacyjnym; powinna być to raczej podstawowa zdolność tego typu aplikacji od samego początku.

Nokia aktualizuje mapy 1

Pojawia się też integracja z usługą Groupon Now, ale jest ona ograniczona terytorialnie i dostępna tylko dla mieszkańców USA. Misją Nokia Maps, przekonuje firma, zawsze było sprawnie by użytkownik czuł się wszędzie u siebie. Stąd możliwość wyświetlenie pobliskich ofert w wynikach wyszukiwania.

Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników na świecie w ciągu najbliższych dniach.

Dawid ZarazińskiNokia aktualizuje mapy

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.