Nokia aktualizuje mapy

Nokia udostępnia aktualizację swoich map przeznaczonych dla telefonów z Windows Phone. Aplikacja umożliwia teraz planowanie tras oraz integruje się z usługą Groupon Now.

Możliwość zaplanowania trasy, zdaniem Nokii, było „jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji od czasów wprowadzenia Nokia Maps”. Trudno nazwać to rozwiązanie innowacyjnym; powinna być to raczej podstawowa zdolność tego typu aplikacji od samego początku.

Nokia aktualizuje mapy 1

Pojawia się też integracja z usługą Groupon Now, ale jest ona ograniczona terytorialnie i dostępna tylko dla mieszkańców USA. Misją Nokia Maps, przekonuje firma, zawsze było sprawnie by użytkownik czuł się wszędzie u siebie. Stąd możliwość wyświetlenie pobliskich ofert w wynikach wyszukiwania.

Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników na świecie w ciągu najbliższych dniach.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry