Norki do wynajęcia w NaSpolke.pl

Serwis internetowy NaSpolke.pl uruchomił narzędzie do współpracy on line oparte na idei Wiki. Każdy korzystający z serwisu będzie mógł w łatwy i przyjazny sposób organizować swój czas oraz pracę z innymi.

Norki, bo o nich mowa, łączą w sobie prostotę, użyteczność i przyjazną grafikę. Za ich pomocą kilka osób może pracować, planować, tworzyć, bez wychodzenia z domu.

Przydatne mogą być m.in. dla studentów, którzy dzięki nim w prosty sposób wymienią się notatkami i informacjami o zmianach w planie zajęć. W Norkach można przechowywać pliki i udostępniać je innym oraz mamy możliwość pracy nad jednym dokumentem tekstowym, bez konieczności ściągania go na dysk komputera. Zdecydowanie ułatwia to współpracę kilku osób nad jednym projektem, np. nad pracą zaliczeniową. Unikamy w ten sposób ciągłego wymieniania się plikami przez e-mail oraz konieczności łączenia kilku dokumentów w jedną całość. Jeśli ktoś wprowadzi zmianę a nie zostanie ona zaakceptowana przez pozostałych, bez problemu możemy odtworzyć poprzednią wersję, dzięki tzw. wersjonowaniu plików. W kalendarzu można zaznaczać terminy egzaminów, spotkań i innych wydarzeń, a na forum – wymieniać się opiniami i uwagami na temat pracy.norki

Na serwisie można dodawać ogłoszenia, zakładać grupy dyskusyjne i udzielać się na forum. Udostępniono również możliwość dodawania do profilu plików pokazujących np. próbki swojej twórczości – muzykę, wideo – po to, aby użytkownik mógł jeszcze lepiej zaprezentować swoje możliwości i znaleźć idealnego wspólnika.

Korzystając z serwisu www.NaSpolke.pl można więc już nie tylko znaleźć osoby do projektu przez ogłoszenia, ale także wspólnie go zrealizować od początku do końca w Norkach, bez konieczności wychodzenia z domu.

NaSpolke.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top