Novem promuje serwisy internetowe marki Unimil

Unimil, spółka grupy Ansell, producenta artykułów ochronnych, rozpoczyna promocję własnych serwisów internetowych. Realizacją kampanii reklamowych w Internecie zajmie się firma Novem. Pierwszym serwisem internetowym, wokół którego skupione będą działania promocyjne jest portal o charakterze konkursowo-zabawowym www.unimilsobiezycie.pl.
Grupą docelową kampanii są młodzi ludzie – zarówno kobiety, jak i mężczyźni – w wieku od 15 do 35 lat. Z uwagi na charakter oferowanych pod markę Unimil produktów to przede wszystkim młode osoby aktywne seksualnie, ciekawe świata i życia, otwarte na nowe doświadczenia.

– Zdecydowaliśmy się na zlecenie realizacji kampanii promocyjnych naszego serwisu firmie Novem, ze względu na jej doświadczenie i skuteczność w promocji projektów internetowych. Jesteśmy w trakcie opracowywania kolejnych serwisów zarówno typowych, informacyjnych jak i konkursowo – zabawowych, których promocje także powierzymy Novem – mówi Lucjan Exner, dyrektor marketingu Unimil.

Kreację kampanii internetowej przygotowała agencja reklamowa Han Galee. Jej realizacją – przy wykorzystaniu własnej sieci ponad 1000 serwisów i stron internetowych – zajmie się firma Novem. Zgodnie z podstawową formułą biznesową Novem kampania będzie rozliczana wyłącznie na podstawie osiągniętych efektów.

Promocja kolejnych serwisów internetowych w ramach współpracy pomiędzy marką Unimil a firmą Novem potrwa do końca 2008 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top