Nowa bramka internetowa Orange

Opublikowano: 27 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Orange uruchomił nową wersję popularnej usługi wysyłania wiadomości tekstowych z sieci Internet – SMS z Internetu Max. Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikroblogu, redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego.
SMS z Internetu Max to rozbudowana, nowa wersja popularnej usługi wysyłania SMS-ów bezpośrednio z sieci Internet. Teraz każdy zarejestrowany użytkownik usługi może wysyłać SMS z przeglądarki internetowej do abonentów wszystkich sieci w Polsce, posiadać własną książkę adresową ułatwiającą adresowanie SMS i wysyłać wiadomości od razu do całych grup osób.

Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikrobloga (Mikroba) redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego. Funkcjonalność jest dostępna zarówno dla posiadaczy telefonów w Orange, jak i w innych sieciach.

Nowa oferta pozwala w łatwy sposób dwukierunkowo komunikować się z znajomymi, klientami i partnerami we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce. Najważniejsze cechy dające usłudze możliwości wykorzystania w biznesowej komunikacji:

* wysyłanie SMS bez reklam,
* brak konieczności przepisania tekstu z graficznego tokena,
* raporty doręczeń wiadomości,
* możliwość odbierania wiadomości przesyłanych z telefonów pod stałym, numerem skrzynki SMS,
* łatwe zarządzanie wiadomościami i adresatami,
* archiwum wiadomości przechowujące SMS przez 90 dni

Wysyłanie SMS do Orange jest bezpłatne. Wysyłanie wiadomości do innych sieci jest płatne i rozliczane z konta punktowego każdego użytkownika SMS z Internetu Max, które może być doładowywane za pośrednictwem Premium SMS. Bramka udostępnia możliwość doładowywania konta dowolnego użytkownika z dowolnego telefonu, a także możliwość przekazywania punktów pomiędzy użytkownikami.

Korzystanie jest możliwe po jednorazowej rejestracji. Należy podać swój numer telefonu (w dowolnej sieci – także numery zagraniczne) i/lub adres e-mail.

https://sms.orange.pl/max

Hanna LaskowskaNowa bramka internetowa Orange

Podziel się!

O autorze

hania