Nowa foodpanda już dostępna na telefony i tablety

Opublikowano: 2 lipca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Foodpanda zaprezentowała nową wersję aplikacji mobilnej – foodpanda 2.0. Wśród nowości znajdziemy przede wszystkim możliwość dokonania płatności wprost z telefonu. Aplikację można pobrać na urządzenia działające w systemach iOS, Android, Windows Phone.

3_phones

Cieszymy się, że możemy nareszcie zaoferować nasz nowy, unikalny system zamawiania jedzenia. Nowy User Experience (UX) sprawia, że aplikacja jest nie tylko bardziej intuicyjna, ale też daje dużo więcej radości z użytkowania. Dopracowany interfejs (UI) jest teraz nie tylko jasny i przejrzysty, ale też znakomicie wygląda – powiedział Michał Rokosz, dyrektor generalny foodpanda na rynki CEE.

Najnowsza wersja aplikacja umożliwia zamawianie posiłków z restauracji na całym świecie, w Polsce jest to obecnie 1500 restauracji.

Sylwester KozakNowa foodpanda już dostępna na telefony i tablety

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.