Nowa funkcja serwisu MEGAsłownik.pl

Wyobraźmy sobie, że chcemy szybko przetłumaczyć polskie słowo na język angielski, włoski lub inny. Możemy wertować grube słowniki, przepisywać starannie wyrazy, aby nie zrobić w nich błędów. Odkąd jednak Internet stał się ułatwieniem w naszym codziennym życiu, warto skorzystać z jego pomocy przy nauce języków obcych.
Dostępny w sieci od dwóch miesięcy internetowy MEGAsłownik.pl posiada od wczoraj cenną, dodatkową zaletę – ze słownika można korzystać już nie tylko przez stronę www, ale także przez popularne Gadu-Gadu. Tłumaczenie stało się bardziej dostępne i wygodne.

W jaki sposób ułatwić sobie tłumaczenie? Wystarczy dodać do listy kontaktów w komunikatorze nr GG:2705 i rozpocząć z nim rozmowę. Aby przetłumaczyć dane słowo, należy wpisać je w okno rozmowy, a po chwili otrzymamy obcojęzyczny odpowiednik. Tłumaczenie przez komunikator jest niezwykle użyteczną i przyjazną funkcją dla uczniów, studentów, słuchaczy szkół językowych, tłumaczy i wszystkich tych, którzy posługują się na co dzień językiem obcym.

MEGAsłownik przez Gadu-Gadu działa szybciej niż jego wersja www. Dzieje się tak, ponieważ komunikator podaje głównie podstawowe znaczenia tłumaczonych słów oraz link do rozszerzonej wersji publikowanej na MEGAsłownik.pl. W 90% przypadków podstawowe tłumaczenia są jednak wystarczające. Tłumaczenia w MEGAsłowniku przez Gadu-Gadu są dostępne także w telefonie komórkowym dzięki mobilnym wersjom komunikatora.

Od kilku dni użytkownicy mogą także korzystać z MEGAsłownika za pomocą paska narzędzi, oferowanego przez stronę www.besttoolbar.eu.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry