Nowa jakość www.Futbol.pl

O wszystkim cokolwiek związane z piłką można przeczytać na portalu Futbol.pl, który właśnie zmienia swoje oblicze. Nowoczesna szata graficzna oraz nowe funkcjonalności dla użytkowników – wszystko to pojawi się na  portalu od najbliższej soboty.

Czytelnicy znajdą jeszcze więcej informacji oraz zdjęć, a wkrótce po starcie na portalu pojawią się blogi pisane przez najwybitniejsze postaci ze świata sportu oraz show-biznesu. Portal Futbol.pl nie będzie tylko informował, ale również stanie się forum dyskusji o przyszłości polskiej piłki. Ci, którzy szukają nie tylko wywiadów, komentarzy czy relacji z meczów, znajdą tu podstroję Rozrywka oraz kilkadziesiąt tysięcy multimediów, a także dynamicznie rozwijającą się telewizję. Rozmowy-wideo z trenerami, piłkarzami oraz postaciami, które tworzyły i wciąż tworzą historię piłki, m.in. Ryanem Giggsem czy Leo Beenhakkerem – w TVFutbol.pl.

nowy_futbolplKażdy z czytelników, który wybierze Futbol.pl będzie miał możliwość zapoznania się z unikatowym w Internecie przeglądem prasy – Futbol.pl/press czyli najciekawszymi artykułami z gazet, publikowanymi codziennie rano.

Ale Futbol.pl to przede wszystkim kompendium wiedzy o piłce. Niech przemówią liczby: codziennie blisko 100 informacji ze świata futbolu, 26 lig polskich i zagranicznych wraz ze szczegółowymi informacjami, kilkudziesięciu współpracowników i korespondentów na terenie całego kraju, którzy czuwają, by żadna informacja ze świata piłki nie umknęła naszej uwadze.

Polska reprezentacja ma w sobotę niepowtarzalną szansę przybliżyć się do historycznego awansu. Futbol.pl dzięki nowatorskiej szacie graficznej, która zostanie zaprezentowana także w sobotę, chce również podbić serca kibiców. By nie tylko oglądanie coraz lepszej piłki dostarczało kibicom wielkich emocji.

Futbol.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top