Nowa jakość www.Futbol.pl

O wszystkim cokolwiek związane z piłką można przeczytać na portalu Futbol.pl, który właśnie zmienia swoje oblicze. Nowoczesna szata graficzna oraz nowe funkcjonalności dla użytkowników – wszystko to pojawi się na  portalu od najbliższej soboty.

Czytelnicy znajdą jeszcze więcej informacji oraz zdjęć, a wkrótce po starcie na portalu pojawią się blogi pisane przez najwybitniejsze postaci ze świata sportu oraz show-biznesu. Portal Futbol.pl nie będzie tylko informował, ale również stanie się forum dyskusji o przyszłości polskiej piłki. Ci, którzy szukają nie tylko wywiadów, komentarzy czy relacji z meczów, znajdą tu podstroję Rozrywka oraz kilkadziesiąt tysięcy multimediów, a także dynamicznie rozwijającą się telewizję. Rozmowy-wideo z trenerami, piłkarzami oraz postaciami, które tworzyły i wciąż tworzą historię piłki, m.in. Ryanem Giggsem czy Leo Beenhakkerem – w TVFutbol.pl.

nowy_futbolplKażdy z czytelników, który wybierze Futbol.pl będzie miał możliwość zapoznania się z unikatowym w Internecie przeglądem prasy – Futbol.pl/press czyli najciekawszymi artykułami z gazet, publikowanymi codziennie rano.

Ale Futbol.pl to przede wszystkim kompendium wiedzy o piłce. Niech przemówią liczby: codziennie blisko 100 informacji ze świata futbolu, 26 lig polskich i zagranicznych wraz ze szczegółowymi informacjami, kilkudziesięciu współpracowników i korespondentów na terenie całego kraju, którzy czuwają, by żadna informacja ze świata piłki nie umknęła naszej uwadze.

Polska reprezentacja ma w sobotę niepowtarzalną szansę przybliżyć się do historycznego awansu. Futbol.pl dzięki nowatorskiej szacie graficznej, która zostanie zaprezentowana także w sobotę, chce również podbić serca kibiców. By nie tylko oglądanie coraz lepszej piłki dostarczało kibicom wielkich emocji.

Futbol.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry