Nowa multimedialna strona internetowa kanału FOX Life

Od  października br. działa nowa, multimedialna strona internetowa kanału FOX Life, zawierająca informacje o serialach emitowanych na antenie. Pod adresem www.foxlife.pl internauci zobaczą zupełnie nowy serwis internetowy wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności takie jak wideo player, quizy i konkursy, a także możliwość dodawania komentarzy.

Nowa strona FOX Life to kompendium wiedzy o serialach. W serwisie, obok ramówki, znajdują się m.in. szczegółowe opisy najważniejszych pozycji z oferty kanału FOX Life. Internauci mają również dostęp do zdjęć i materiałów filmowych, oraz informacji o gwiazdach.

Strona podzielona została na pięć głównych działów: Program TV, Seriale, Społeczność, Wideo i Aktualności.
Program TV zawiera ramówkę na najbliższe dwa tygodnie, wzbogaconą o zdjęcia oraz opisy odcinków seriali. W zakładce Seriale widzowie znajdą komplet informacji o swoich ulubionych serialach. Większość z nich posiada specjalnie dedykowane mikrostrony, na których fani znajdą m.in. daty emisji, informacje o obsadzie czy zdjęcia bohaterów. Zakładka Społeczność to miejsce zachęcające widzów do interakcji, gdzie mogą podzielić się swoimi opiniami na temat seriali emitowanych na antenie stacji. W zakładce Wideo promowane są wybrane pozycje z ramówki FOX Life. Użytkownicy mają możliwość obejrzenia  zwiastunów nowych pozycji oraz tych najbardziej popularnych. W Aktualnościach znajdują się wywiady z gwiazdami i twórcami seriali a także najnowsze informacje m.in. o nagrodach, kolejnych seriach, itp. Oprócz tego, na stronie planowane jest wiele interaktywnych działań, w tym specjalne przedpremierowe  pokazy odcinków najpopularniejszych seriali.

Nowa wersja serwisu zyskała zupełnie nową szatę graficzną i charakteryzuje się nowoczesnym układem oraz wysoką funkcjonalnością. Serwis został przygotowany przez polski dział marketingu FOX International Channels we współpracy z tureckim oddziałem firmy.

www.foxlife.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry