Nowa muzyka w Gery.pl

Opublikowano: 13 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Gery.pl zmienił serwis muzyczny. Nawigując pomiędzy dwoma oddzielnymi menu, możemy zmieniać gatunki muzyczne jak rock, pop, metal, jazz, blues, hip-hop lub posortowaną treść zależnie od tego na co mamy ochotę jak wywiady, premiery, recenzje, koncerty. W serwisie nie zabrakło również najważniejszego czyli informacji muzycznych z pierwszej ręki. Sprawiła to bliskość największego forum muzycznego w Polsce na którym spotykają się zarówno melomani jak i artyści.

'Muzyka to kolejny serwis należący do portalu Gery.pl, który przeszedł metamorfozę. Skupiamy się na tym co mamy najlepszego i to w pierwszej kolejności ulepszamy tak aby nie kroczyć za innymi, a proponować nowe rozwiązania. Cały czas trwają prace nad następnymi serwisami i wkrótce zaproponujemy kolejne w nowych lepszych wcieleniach. ' – mówi właściciel Gery.pl Gerard Grech

http://muzyka.gery.pl

Sylwester KozakNowa muzyka w Gery.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.