Nowa odsłona Cafe News

Cafe News, twórca agregatora treści udostępnił nową witrynę. Teraz wchodząc na stronę www.cafenews.pl internauta znajdzie w jednym miejscu szybki dostęp do wszystkich aplikacji oferowanych przez firmę.
Z jednego miejsca można szybko przejść do kreacji własnego portalu, czyli Cafe News Web, przenieść się do strony korporacyjnej czy zainstalować Cafe News Desktop. Zamieszczono także informacje o wersji mobilnej, czyli m.cafenews.pl. Witrynę zaprojektowano w przejrzysty i czytelny sposób, i utrzymano w firmowej kolorystyce.

Kolejną zmianą jest dodanie „żywego” asystenta do Cafe News Web. W godzinach 8.00-16.00 na pytania internautów odpowiadał będzie pracownik Cafe News. – Obecnie udziela on informacji wyłącznie odnośnie funkcjonowania i obsługi aplikacji Cafe News Web. Jeśli usługa spotka się z sympatią internautów możliwe, że zostanie rozszerzona o kolejne zagadnienia – mówi Piotr Gorzkowski, pomysłodawca „żywego asystenta”.

Nowa odsłona Cafe News 1

Cafe News Web to narzędzie umożliwiające „poskładanie” własnego portalu. Wystarczy w formularzu początkowym zaznaczyć z jakiego miasta jesteśmy, jakiej muzyki słuchamy i co nas interesuje. W ciągu kilku sekund otrzymujemy dopasowaną do naszych upodobań stronę. Można ją wzbogacać w kolejne kanały informacyjne i układać je przy pomocy dynamicznych boksów. Specjalne moduły umożliwiają m.in. słuchanie audycji radiowych, oglądanie internetowych kanałów TV, śledzenie sytuacji na rynkach pracy czy przeglądanie ofert biur turystycznych.

www.cafenews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry