Nowa odsłona e-biznes.pl

Serwis e-biznes.pl, najstarszy i najdłużej działający polski serwis o tematyce eCommerce, zyskał nowy wygląd. Oprócz odświeżenia wizerunku gruntownie zmodyfikowano system nawigacji po serwisie, a także dodano nowe działy. Jest to początek działań związanych z dalszym rozwojem portalu.
Zmieniono zarówno graficzną stronę wortalu, jak i jego strukturę i sposób nawigacji. Layout serwisu został odświeżony przez modyfikację elementów graficznych tak na stronie głównej, jak i na stronach poszczególnych sekcji. Postawiono na lżejszą, bardziej nowoczesną szatę graficzną przy jednoczesnym zachowaniu tych wszystkich elementów, do których użytkownicy serwisu przyzwyczaili się przez ostatnie lata.

Chcieliśmy aby korzystanie z serwisu było prostsze i bardziej intuicyjne stąd też duża ilość modyfikacji w strukturze serwisu oraz w sposobie nawigacji. Z serwisu zniknęła część reklam, a poszczególne działy stały się bardziej przejrzyste. Z drugiej strony szanując przyzwyczajenia naszych wieloletnich czytelników staraliśmy się zachować ciągłość ogólnego wizerunku i zawartości serwisu. – mówi Sylwester Kozak, wydawca serwisu e-biznes.pl.

Wraz z nową wersją serwisu rozpoczął także funkcjonowanie dział Ogłoszenia – https://www.e-biznes.pl/ogloszenia/. Użytkownicy mają możliwość umieszczania ogłoszeń w jednej z dziewięciu kategorii tematycznych (domeny, hosting, oprogramowanie, praca, reklama, sklepy internetowe, sprzęt, strony WWW oraz inne usługi). Przed dodaniem do bazy ogłoszenia przechodzą potrójną weryfikację – wymagane jest wprowadzenie kodu z obrazka, potwierdzenie poprzez e-mail oraz akceptacja moderatora. Duży nacisk położono także na ochronę prywatności użytkowników stąd brak publikacji jawnych adresów e-mail. Jedynym sposobem nawiązania kontaktu z osobą lub firmą, która zamieściła ogłoszenie jest formularz kontaktowy, co skutecznie chroni przed spamem. Korzystanie z działu Ogłoszenia jest całkowicie bezpłatne.

Wprowadzone zmiany to początek działań mających na celu dynamiczny rozwój serwisu. Będziemy sukcesywnie dodawać nowe działy i sekcje. W najbliższej przyszłości chcemy też wprowadzić na forum dział Ekspert radzi, gdzie wybitni przedstawiciele różnych firm będą odpowiadać na pytania użytkowników i udzielać fachowych porad. – dodaje Sylwester Kozak.

Obsługę informatyczną zapewnia firma Astcon, tworząca dedykowane systemy internetowe.

Według ostatnio opublikowanego przez Megapanel PBI/Gemius raportu serwis e-biznes.pl w miesiącu maju odwiedziło blisko 60 tysięcy użytkowników, a liczba odsłon przekroczyła 125 tysięcy.

www.e-biznes.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top