Nowa odsłona Gooru.pl

We wtorek wyszukiwarka zasobów internetowych Gooru.pl zmieniła swój wygląd. Panorama Internetu, właściciel Gooru.pl postanowił zmienić szatę graficzną wyszukiwarki w związku z realizacją nowej strategii i przekształceniem dotychczasowego wizerunku. Gooru.pl ma stać się pierwszym w Polsce serwisem wyszukiwawczym łączącym cechy klasycznej wyszukiwarki, serwisów ogłoszeniowych oraz sklepów internetowych.

Nowe Gooru.pl poza zmianami graficznymi znacznie poprawiającymi estetykę oraz bardziej przejrzystą i przyjazną użytkownikowi konstrukcją strony ukazuje dotąd ukryte funkcjonalności.

Użytkownik przy pomocy kliknięcia w odpowiednią zakładkę może skorzystać z kalkulatora, sprawdzić prognozę pogody, kursy walut, imieniny oraz numery kierunkowe. Nowy Gooru.pl kierowany jest do internauty świadomego, obeznanego z możliwościami jakie daje korzystanie z internetu i szukającego konkretnej informacji przydatnej w pracy i domu. Nową filozofię Gooru.pl graficznie podkreśla przejrzysty, niebiesko – granatowy layout zarówno strony głównej jak i podstron z wynikami wyszukiwania.

W zeszłym roku wyszukiwarka Gooru.pl zanotowała rekordowy, dwu i półkrotny wzrost liczby unikalnych użytkowników osiągając w listopadzie poziom 351 tys. w stosunku do 102 tys. w lutym ubiegłego roku. Równie imponująco wzrosła liczba odsłon. Najlepszym miesiącem był grudzień zeszłego roku, w którym wyszukiwarka zanotowała 3,4 mln odsłon miesięcznie.

http://www.gooru.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry