Nowa odsłona magoo.pl

W Internecie pojawiła się nowa odsłona serwisu magoo.pl, katalogu promocji, wyprzedaży i ofert specjalnych dostępnych w ponad 660 sklepach internetowych i tradycyjnych.
– Dokonaliśmy nie tylko całkowitej zmiany szaty graficznej, ale zasięgając opinii przedsiębiorców również zasad, na jakich umieszczane są oferty. Obecnie przyjęty model Pay Per Click jest szeroko stosowany w Internecie i niesie sprzedawcom wiele korzyści. To, co odróżnia magoo.pl od porównywarek cen to przede wszystkim bardzo szeroka gama kategorii, w których sprzedawcy mogą zamieszczać oferty. Często przedsiębiorcy skarżą się na porównywarki, które nie tolerują produktów niszowych i mało popularnych. Z magoo.pl konsument dowie się o wyprzedaży telewizorów LCD w sklepie internetowym, ale też o drewnianym zegarze kominkowym w promocji, w małym, lokalnym sklepiku, czy o posezonowej obniżce cen na zestaw mebli ogrodowych w dużej sieci sklepów – mówią twórcy serwisu.

Zmianom w magoo.pl towarzyszy rozpoczęcie współpracy z serwisem społecznościowym www.mojbiznes.pl, skupiającym osoby zainteresowane szeroko pojętym biznesem. Pierwszym owocem współpracy jest serwis informacyjny dostępny pod adresem www.magoo.pl/serwis_informacyjny. Przedsiębiorcy skupieni wokół magoo.pl będą mogli znaleźć tam informacje dotyczące takich zagadnień jak handel, e-commerce i wiele innych.

www.magoo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top