Nowa odsłona portalu meble.pl

Opublikowano: 1 czerwca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal branżowy meble.pl zmienił szatę graficzną oraz znacznie rozszerzył swoją funkcjonalność. Większość nowych zmian zainicjowali sami użytkownicy.

Pod koniec maja br. uruchomiono nową wersję portalu www.meble.pl. Dokonano znacznych zmian w nawigacji i wizualizacji strony – krytyczne elementy witryny tj. katalog producentów, katalog usługodawców czy adresy salonów sprzedaży znalazły się w górnym poziomym menu strony, łatwo dostępnym z każdej podstrony serwisu. Zmieniono kompozycje graficzną i kolorystyczną witryny, dzięki czemu portal jest bardziej przyjazny dla użytkownika.

Meble.pl znacznie zyskały na funkcjonalności – m.in. dodano nową sekcję poradnikowych artykułów branżowych wskazujących na ekspercką wiedzę autorów serwisu meble.pl nie tylko w zakresie integracji branżowej społeczności internetowej, lecz również np. w znajomości samej branży i możliwości wykorzystania w niej Internetu. Portal prezentuje i promuje również kolejną grupę podmiotów związanych z branżą meblarską – architektów i studia projektowe. Dodatkowo, prezentacja najnowszych technologii i produktów w sekcji Nowości produktowe pokazuje nowe trendy w rozwoju samej branży w Polsce i na świecie.

Niewątpliwą zaletą nowej odsłony portalu jest przedstawianie sylwetek i projektów polskich młodych, utalentowanych designerów. „Chcemy w ramach naszych możliwości wspierać i promować najlepszych młodych artystów. Dostajemy sygnały z kraju i zagranicy, że polscy projektanci są naprawdę świetni – chcemy im pomóc i dlatego meble.pl będą zawsze chętnie nieodpłatnie promować młodych zdolnych twórców.”  – twierdzi Jarosław Czarnik, Dyrektor Zarządzający Portalu.

W najbliższym czasie portal będzie również realnie wspierał zawieranie transakcji. W nowej sekcji ofert zagranicznych zawarte będą najbardziej aktualne zapytania ofertowe ze strony firm zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i również Rosji, Białorusi czy Ukrainy. Uruchomienie tej sekcji planowane jest w ciągu najbliższych tygodni.

„Nowa odsłona www.meble.pl to dla nas znaczny krok naprzód, ponieważ zmieniła się nie tylko szata graficzna, ale i funkcjonalność portalu. Co ważne, większość zmian dyktowali nam sami użytkownicy. Oddając im niejako głos w rozwoju portalu, wdrożyliśmy ideę Web 2.0, która dla większości firm jest odległą przyszłością. Teraz czas na kolejne zawansowane funkcjonalności, które na pewno dla wielu osób będą przełomowe i po raz kolejny udowodnią fakt – wielokrotnie potwierdzany już przez zdobyte nagrody – że meble.pl to jeden z najlepszych portali branżowych w polskim Internecie.” – mówi Jarosław Czarnik, Dyrektor Zarządzający Portalu.

www.meble.pl

Hanna LaskowskaNowa odsłona portalu meble.pl

Podziel się!

O autorze

hania