Nowa odsłona portalu meble.pl

Portal branżowy meble.pl zmienił szatę graficzną oraz znacznie rozszerzył swoją funkcjonalność. Większość nowych zmian zainicjowali sami użytkownicy.

Pod koniec maja br. uruchomiono nową wersję portalu www.meble.pl. Dokonano znacznych zmian w nawigacji i wizualizacji strony – krytyczne elementy witryny tj. katalog producentów, katalog usługodawców czy adresy salonów sprzedaży znalazły się w górnym poziomym menu strony, łatwo dostępnym z każdej podstrony serwisu. Zmieniono kompozycje graficzną i kolorystyczną witryny, dzięki czemu portal jest bardziej przyjazny dla użytkownika.

Meble.pl znacznie zyskały na funkcjonalności – m.in. dodano nową sekcję poradnikowych artykułów branżowych wskazujących na ekspercką wiedzę autorów serwisu meble.pl nie tylko w zakresie integracji branżowej społeczności internetowej, lecz również np. w znajomości samej branży i możliwości wykorzystania w niej Internetu. Portal prezentuje i promuje również kolejną grupę podmiotów związanych z branżą meblarską – architektów i studia projektowe. Dodatkowo, prezentacja najnowszych technologii i produktów w sekcji Nowości produktowe pokazuje nowe trendy w rozwoju samej branży w Polsce i na świecie.

Niewątpliwą zaletą nowej odsłony portalu jest przedstawianie sylwetek i projektów polskich młodych, utalentowanych designerów. „Chcemy w ramach naszych możliwości wspierać i promować najlepszych młodych artystów. Dostajemy sygnały z kraju i zagranicy, że polscy projektanci są naprawdę świetni – chcemy im pomóc i dlatego meble.pl będą zawsze chętnie nieodpłatnie promować młodych zdolnych twórców.”  – twierdzi Jarosław Czarnik, Dyrektor Zarządzający Portalu.

W najbliższym czasie portal będzie również realnie wspierał zawieranie transakcji. W nowej sekcji ofert zagranicznych zawarte będą najbardziej aktualne zapytania ofertowe ze strony firm zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i również Rosji, Białorusi czy Ukrainy. Uruchomienie tej sekcji planowane jest w ciągu najbliższych tygodni.

„Nowa odsłona www.meble.pl to dla nas znaczny krok naprzód, ponieważ zmieniła się nie tylko szata graficzna, ale i funkcjonalność portalu. Co ważne, większość zmian dyktowali nam sami użytkownicy. Oddając im niejako głos w rozwoju portalu, wdrożyliśmy ideę Web 2.0, która dla większości firm jest odległą przyszłością. Teraz czas na kolejne zawansowane funkcjonalności, które na pewno dla wielu osób będą przełomowe i po raz kolejny udowodnią fakt – wielokrotnie potwierdzany już przez zdobyte nagrody – że meble.pl to jeden z najlepszych portali branżowych w polskim Internecie.” – mówi Jarosław Czarnik, Dyrektor Zarządzający Portalu.

www.meble.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top