Nowa odsłona portalu TwojeCentrum.pl

Portal kobiecy TwojeCentrum.pl przedstawił niedawno swoim użytkownikom szereg zmian graficznych i funkcjonalnych w obrębie całego serwisu. “Do wprowadzenia modyfikacji skłoniły nas listy od naszych czytelniczek, które zgłosiły szereg sugestii dotyczących zmian w treści i wyglądzie strony” – mówi Karol Kosiński, administrator. Przygotowana została nowa oprawa graficzna, dużym zmianom uległa również konstrukcja strony głównej, która integruje teraz kluczowe elementy najważniejszych działów serwisu – Pasażu Handlowego i Portalu Kobiet.

Zmiany były konieczne także ze względu na poszerzenie oferty – portal nawiązał m.in. współpracę z serwisem finansowym Money.pl w ramach programu partnerskiego money2money. “Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spotkają się z uznaniem naszych czytelniczek. Już otrzymujemy pierwsze pozytywne sygnały, które utwierdzają nas w przekonaniu co do słuszności podjętych decyzji” – mówi Małgorzata Węgierska, odpowiedzialna za kontakty z użytkownikami.

Dostosowanie funkcjonalności serwisu do oczekiwań internautów to kolejny zrealizowany etap z zaplanowanych w strategii rozwoju portalu. “Teraz będziemy koncentrować się na budowaniu społeczności” – dodaje Karol Kosiński – “Chcemy zapewnić naszym regularnym czytelnikom jak najwięcej atrakcyjnych treści, konkursów i promocji”. A tymczasem, z myślą o nadchodzącym lecie, portal wprowadził w Pasażu ofertę najnowszych, ekskluzywnych mebli ogrodowych.

http://www.twojecentrum.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry