Nowa odsłona serwisu Mentos.pl

Wraz z początkiem roku nastąpiła nowa odsłona strony internetowej www.mentos.pl. Serwis został przebudowany i rozszerzony o pełną gamę produktów marki Mentos.
Zyskał również nową oprawę graficzną, współgrającą z charakterem całej marki i nawiązującą kolorystycznie do gamy kolorów opakowań produktów Mentos. Dopełnieniem całości jest nowa nawigacja, wykorzystująca efekt „przesuwania się” stron oraz zabawne intro z animowaną postacią Freshmakera zapraszającego do serwisu.

Oprócz animacji na powitanie, nowy bohater, Freshmaker, pojawia się również w nowej serii filmów, występujących dotąd pod nazwą Pociągu do Świeżości. Zupełnie nowe, świeże przygody Freshmakera otwiera historia ukazująca perypetie naszego bohatera w bliższych kontaktach z płcią przeciwną – bardzo chciałby poznać dziewczynę, ale zupełnie nie wie, jak się do tego zabrać…. aż po zaskakującą puentę. Animacja powstała w oparciu o technologię Adobe After Effects i jest dostępna również do obejrzenia na stronach popularnych serwisów prezentujących animacje video.

Witryna promuje obecnie gumę do żucia Mentos Ice, równolegle z kampanią reklamową w Internecie i pozostałych mediach. Jednym z elementów kampanii jest konkurs na projekt własnego, oryginalnego i niepowtarzalnego opakowania gumy do żucia Mentos Ice przy pomocy aplikacji znajdującej się w serwisie, a stworzonej na potrzeby konkursu. Do wygrania jest wiele nagród, w tym jedyna w swoim rodzaju, limitowana seria gumy do żucia Mentos Ice w opakowaniach zaprojektowanych przez laureatów konkursu.

Witryna powstała w technologii Flash, we współpracy Perfetii van Melle z agencją interaktywną Engine (www.engine.pl).

www.mentos.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry