Nowa odsłona serwisu Operatorzy.pl

Po okresie testów strona o operatorach telekomunikacyjnych rusza w nowej wersji. Odświeżona grafika, rozbudowany dział newsów i nowe funkcjonalności – tak wygląda obecnie vortal Operatorzy.pl
Pierwsza widoczna zmiana to całkowicie nowa szata graficzna. Jak twierdzą twórcy strony układ poszczególnych elementów i pastelowe kolory już w trakcie testów przypadły do gustu Internautom, tak jak system odpowiedzialny za wyświetlanie newsów.

Teraz strona rusza oficjalnie. Pod adresem www.operatorzy.pl Internauci będą mogli skorzystać z uniwersalnej platformy: obok newsów ze świata telekomunikacji (codzienna aktualizacja) będzie można przeczytać również raporty i wywiady związane z tą tematyką.

Strona ma być miejscem, w którym przenikać się będą różne typy informacji: od bieżących newsów, poprzez bazę wiedzy dotyczącą telekomunikacji, aż po bazę operatorów telekomunikacyjnych. Każdy operator będzie mógł tam za darmo umieścić kontakt do siebie, swoje logo i ogólną informację o swojej ofercie. Internauci będą mogli sami w łatwy sposób wybrać operatora świadczącego usługi, których poszukują i nawiązać z danym operatorem kontakt.

www.operatorzy.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry