Nowa odsłona witryny Gatta

Ruszyła nowa strona internetowa www.gatta.pl. Odświeżona witryna podkreśla wyjątkowy styl i charakter Gatty, pozycjonując ją jako markę, która dba o kobiety i ich piękny wygląd. Za projekt strony odpowiada Studio DN Design Group.

Nowa strona marki Gatta jest przede wszystkim witryną wizerunkową – wykorzystuje profesjonalne zdjęcia prezentując bogactwo kolekcji dostępnych w ofercie w bardzo elegancki i subtelny sposób. Przy realizacji projektu strony kierowano się estetyką – serwis wyróżnia szczegółowo dopracowana oprawa graficzna.

Firmie Ferax Iril, właścicielowi Gatty, zależało na wykorzystaniu w pełni potencjału i prestiżu marki oraz na podkreśleniu roli Justyny Steczkowskiej jako ambasadora marki. Stronę zaprojektowano również z myślą o jak najatrakcyjniejszej prezentacji asortymentu Gatty. Starano się powiązać funkcjonalny charakter produktów z emocjami. Dzięki temu, strona uwiarygodnia wizerunek marki, przekonując, że produkty Gatty dodają kobiecie elegancji i sprawiają, że staje się ona piękniejsza i bardziej świadoma swego tajemniczego uroku.

Nowatorskim rozwiązaniem jest uproszczona, bardziej czytelna nawigacja. Dodatkową zmianą poprawiającą funkcjonalność witryny są wyraźnie rozdzielone prezentacje submarek, dzięki czemu poruszanie się po stronie staje się łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Strona jest na bieżąco aktualizowana – dodawane są nowe zdjęcia oraz informacje o produktach. Obok dokonywania zakupów

w internetowym sklepie, witryna umożliwia klientom prenumeratę newslettera oraz łatwy kontakt z firmą.

http://www.gatta.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top