Nowa odsłona wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl

Wydawnictwo Publikator uruchomiło na początku lutego 2009 roku nową odsłonę istniejącego od 2007 roku wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl. Obejrzeć można w nim kilka tysięcy zdjęć wnętrz najpiękniejszych domów i mieszkań zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów.

Obok zdjęć, w portalu znajdują artykuły dotyczące prezentowanych wnętrz, przybliżające kulisy powstania ich projektów, przedstawiające pomysły projektantów w zakresie aranżacji wnętrz i doboru wyposażenia. Ale także teksty przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz, aktualne podsumowania światowych i polskich targów wnętrzarskich, wywiady z polskimi i zagranicznymi projektantami i designerami. Ważnym elementem serwisu jest cześć poradnikowa. Znaleźć tu można porady współpracujących z wydawnictwem projektantów i ekspertów od urządzania wnętrz.

dobrzemieszkaj.pl

Baza adresów projektantów z każdego regionu Polski pozwala znaleźć pomoc tym, którzy planują urządzanie lub remont mieszkania. W zakładce Projektanci znaleźć można nie tylko dane teleadresowe blisko czterystu pracowni projektowych z całej Polski, ale także zapoznać się z portfolio poszczególnych projektantów. Młodzi polscy designerzy mają tu szansę na nieodpłatne zaprezentowanie swoich pomysłów.

W ramach serwisu stworzona została także cześć społecznościowa. Użytkownicy Dobrzemieszkaj.pl mogą udzielać się na forum serwisu, tworzyć własne galerie wnętrz, oceniać i komentować galerie użytkowników oraz artykuły i realizacje stworzone przez współpracujących z Dobrzemieszkaj.pl projektantów. Najpiękniejsze i najlepiej oceniane galerie oraz najbardziej aktywni użytkownicy będą nagradzani w specjalnie w tym celu stworzonym programie lojalnościowym.

Za realizację serwisu odpowiedzialna jest agencja interaktywna NetArch przy współpracy z projektantem grafiki Dominikiem Blokiem (Blok Design).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top