Nowa odsłona wortalu RodziceRadza.pl

Należący do Grupy Onet.pl serwis społecznościowy www.rodziceradza.pl ma nową szatę graficzną. Jego użytkownicy mogą również korzystać z nowych funkcjonalności.

Wortal www.rodziceradza.pl opiera się na treściach tworzonych przez użytkowników – pytaniach, odpowiedziach oraz poradach. Publikowane są w nim także polskie i zagraniczne teksty o tematyce parentingowej oraz wypowiedzi ekspertów. Użytkownicy serwisu to w większości kobiety w ciąży i matki małych dzieci, które nieustannie wymieniają między sobą rodzicielskie doświadczenia. Dzięki temu każdy członek społeczności może szybko otrzymać merytoryczną poradę oraz emocjonalne wsparcie.

Wortal www.rodziceradza.pl w obecnej odsłonie, ma łatwiejszą i bardziej przejrzystą nawigację. Lepiej wyeksponowane zostały jego trzy podstawowe funkcjonalności: zadawanie pytań, udzielanie odpowiedzi oraz pisanie porad.

Największą wartością serwisu Rodzice Radzą i jego największym potencjałem są rodzice i wiedza, którą chcą się dzielic. Dlatego nowa strona główna wortalu eksponuje bogactwo treści w serwisie, mocniej też akcentuje aktywność użytkowników. – mówi Monika Stygar, zarządzająca Działem Styl życia w Grupie Onet.pl S.A.

W nowym serwisie udostępniona została możliwość zadawania pytań bez logowania. Dzięki temu rodzice, którzy potrzebują szybkiej porady na temat zdrowia lub zachowania swojego dziecka, nie będą musieli poświęcać czasu na procedurę rejestracyjną. Zalogowani użytkownicy serwisu, poza zadawaniem pytań, mogą także udzielać odpowiedzi, pisać i komentować porady, prowadzić miniblog w swoim profilu, tworzyć fotogalerie, korzystać z opcji obserwowania wybranych tematów, pytań i aktywności ulubionych użytkowników. Zarejestrowani użytkownicy mają też możliwość punktowania wartościowych, ich zdaniem, treści tworzonych przez innych członków społeczności. Na podstawie tych punktów w serwisie tworzy się ranking użytkowników. W nowej odsłonie wortalu pojawią się również rankingi wyróżniające wartościowych autorów w każdej z piętnastu kategorii tematycznych (Zdrowie dziecka, Wychowanie, Alergie, Noworodek, Niemowlak, Jedzenie, Ciąża, Poród, Karmienie piersią, Prawo, Emigracja, Zabawa, Edukacja, Rodzice, Nastolatek).

W serwisie udostępnione zostały skrzynki na prywatne wiadomości, które ułatwią bezpośrednią komunikację między użytkownikami. Kolejną nową funkcjonalnością są sondy.

Podczas półtorarocznej działalności serwis www.rodziceradza.pl współpracował z Dzien Dobry TVN w ramach cyklu „Misja Mama”. Ekspertem w serwisie jest też Joanna Racewicz, prowadząca w TVN Style program „Sekrety mądrej niani”. We współpracy z serwisem Sympatia.pl wortal RodziceRadza.pl przeprowadził akcję „Rodzic bez pary”. W ramach tego przedsięwzięcia prezentowane były materiały poświęcone problemowi samotnego rodzicielstwa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top