Nowa oferta Crowley na Internet

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wprowadza nową ofertę na usługi dostępu do Internetu. Dostępne od kwietnia pakiety operator kieruje do małych i średnich firm oraz korporacji. Nowa oferta na Internet obejmuje prosty i konkurencyjny cenowo Crowley Internet PRO, a także kompleksowe rozwiązania 'szyte na miarę’, z przepływnością łącz do kilkuset megabitów na sekundę – Crowley Internet MAX. Ich wprowadzenie poprzedziły gruntowne badania oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez użytkowników rozwiązań operatora.

'Na rynku korporacyjnym rośnie potrzeba świadczenia usług profesjonalnego dostępu do Internetu, będącego np. platformą do rozbudowy usług w przyszłości. Dynamicznie zwiększa się liczba klientów, którym świadczymy takie usługi. W 2004 roku odnotowaliśmy przyrost liczby klientów aż o 63%. Jeszcze kilka lat temu odbiorcom zależało głównie na konfiguracji łącz dostępowych, a obecnie coraz częściej interesują się oni także usługami dodanymi – dostarczeniem konkretnych urządzeń i zarządzaniem siecią. Nasza nowa oferta została opracowana by spełnić te oczekiwania klientów’ – mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Sprzedaży w Crowley Data Poland.

Użytkownikom zaproponowane zostały dwie wersje profesjonalnego dostępu do Internetu:

Crowley Internet PRO to oferta skonstruowana z myślą o małych i średnich firmach (MSP), oczekujących prostych i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie telekomunikacji. Obejmuje dostęp do Internetu oparty o technologię LMDS, wraz z gwarancją SLA oraz pakietem usług dodanych, w skład którego wchodzą: konto e-mail, www, ftp, bazy danych i Internet Accelerator. Zarządzanie pakietem usług dodanych odbywa się w panelu dostępnym z poziomu przeglądarki internetowej klienta. Cena usługi Crowley Internet PRO o przepływności 512kb/s wynosić będzie od 1000 zł netto.

Crowley Internet MAX jest usługą kierowaną głównie do bardziej wymagających klientów korporacyjnych, którzy wymagają zindywidualizowanego, ale też kompleksowego podejścia. Oferta, budowana w oparciu o różne technologie dostępowe oferuje przepływności od 2 do kilkuset Mb/s. Zawiera ściśle dopasowaną do potrzeb klienta gwarancję SLA, oraz szeroki wachlarz usług dodanych, dobieranych zgodnie ze specyfiką działania i oczekiwaniami klienta. W pakiecie tym jest także możliwość skonfigurowania BGP, kolokacji serwerów oraz podłączenia i identyfikacji dowolnej liczby adresów IP. Cena Crowley Internet MAX jest każdorazowo kalkulowana w oparciu o szczegółową listę wymagań klienta.

'Konstrukcja oferty zakłada, że klient nie płaci za usługi, których nie potrzebuje. Pakiet podstawowy obejmuje rozwiązania najczęściej wykorzystywane, np. pocztę e-mailową w konkurencyjnej cenie. Natomiast klienci korporacyjni, wymagający wielu usług dodatkowych i wysokiego standardu usługi, w ramach nowej taryfy mogą korzystać w pełni z naszych możliwości technicznych. Wszystkim klientom zapewniamy jednocześnie gwarancję SLA zapewniającą szybka reakcję w razie jakiejkolwiek awarii oraz 100% gwarancję dostępności wykupionego pasma’ – mówi Piotr Osiadacz, Kierownik Produktu w Crowley Data Poland.

Oferty profesjonalnego dostępu Crowley Internet PRO i MAX stworzono w oparciu o własną infrastrukturę ATM oraz punkty styku z czołowymi operatorami w kraju i za granicą: Telekomunikacją Polską, Telia, T-Systems, Global Crossing. Nowe warunki Service Level Agreement (SLA) gwarantują bezkonkurencyjne bezpieczeństwo klienta – zakładają maksymalnie 1-godzinny czas reakcji na awarię oraz gwarantowany 7-godzinny czas usunięcia awarii.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top