Nowa oferta hostingowa w i365.pl

Opublikowano: 13 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Podwyższamy loty, obniżamy ceny – to hasło, które promuje nową ofertę hostingową firmy i365.pl, która została zaprezentowana w poniedziałek 10 października. Jesienią wprowadzono nowe produkty, zwiększono parametry dotychczasowych, a przy tym obniżono ceny. Dzięki temu, oferta spółki, adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm poszukujących profesjonalnych rozwiązań, jest jedną z atrakcyjniejszych na polskim rynku.

– Nasza nowa oferta to dowód na to, że z uwagą słuchamy opinii naszych klientów i bardzo szybko reagujemy na zmiany, które zachodzą na rynku. Zdecydowaliśmy się na podniesienie parametrów wszystkich naszych usług i jednoczesną lekką obniżkę cen. Dzięki temu stajemy się bardzo konkurencyjni. Warto dodać, że wszystkim naszym dotychczasowym klientom także podwyższyliśmy parametry usług – powiedział Piotr Witkowski, Managing Director i365.pl.

Nowa oferta i365.pl (www.i365.pl) została podzielona na linie produktowe: Mini, Single, Pro, Host i Biz, które adresowane są do klientów o różnych potrzebach. Mini to najtańsza linia serwerów wirtualnych, łącząca w sobie zalety własnej strony w sieci oraz skrzynki email już za 39 zł brutto rocznie, przy parametrach 300 MB na stronę WWW i email oraz limicie 3 GB transferu miesięcznie.

Dla bardziej wymagających klientów, do profesjonalnych zastosowań, i365.pl wzbogaciło linię produktową Pro (serwery bez limitów liczby kont email, baz danych MySQL, PostgreSQL i bez limitu ilości podpiętych domen) o serwer Pro Easy, który kosztuje tylko 199 zł brutto rocznie. Posiada on aż 4 GB miejsca na stronę WWW oraz skrzynki email, przy miesięcznym limicie transferu wynoszącym 20 GB. Tymczasem oferta Pro Server+, zawierająca 10 GB powierzchni oraz 60 GB limitu transferu miesięcznie kosztuje teraz tylko 459 zł brutto rocznie.

Dla początkujących internautów wprowadzono natomiast ofertę ‘Hot Start’, w której za 69 zł brutto rocznie, i365.pl proponuje 1 GB miejsca na stronę WWW oraz email, przy miesięcznym transferze 10 GB. W ofercie ‘Hot Start’, która ma być dostępna przez całą jesień, nie ma limitów ilości baz danych, skrzynek email oraz domen.

Oferta i365.pl zawiera także serwery dedykowane. Ich ceny rozpoczynają się już od 400 zł brutto.

http://www.i365.pl

Sylwester KozakNowa oferta hostingowa w i365.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.