Nowa oferta kolokacji w WDC

Opublikowano: 28 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Warsaw Data Center – centrum outsourcingu usług teleinformatycznych – wprowadziło nową ofertę podstawowych usług infrastruktury internetowej, czyli kolokacji urządzeń w centrum danych oraz wynajmu serwerów dedykowanych pod projekty internetowe.

'Rozwiązując we własnym zakresie problemy wydajności i dostępności serwerów i aplikacji internetowych trzeba liczyć się ze znacznymi, okresowymi inwestycjami w infrastrukturę. Outsourcing pozwala na związanie kosztów aktualnymi potrzebami, a nie inwestowanie w rozwiązania na wyrost.' – tłumaczy Anna Rodziewicz, new business development manager w WDC.

Wynajem serwerów dedykowanych pozwala rozłożyć inwestycje w sprzęt na cały okres umowy, a co najważniejsze centrum danych zapewnia wymianę nieprawidłowo działającego sprzętu w razie jakichkolwiek nieprawidłowości – bez dodatkowych kosztów dla wynajmującego.

'Dodatkowo Warsaw Data Center oferuje usługi zarządzania rozwiązaniami internetowymi (serwery, aplikacje, bazy danych) w pełnym zakresie lub poza godzinami pracy działu informatycznego klienta. Pozwala to zachować ciągłość pracy i wysoką dostępność rozwiązań, a przez to satysfakcję klientów końcowych.' – dodaje Anna Rodziewicz. 'Na życzenie dostępne są także aplikacje Microsoft do wynajęcia. Nie trzeba kupować licencji – wystarczy wynająć razem z serwerem' – dodaje.

http://www.wdc.pl

Sylwester KozakNowa oferta kolokacji w WDC

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.