Nowa oferta kolokacji w WDC

Warsaw Data Center – centrum outsourcingu usług teleinformatycznych – wprowadziło nową ofertę podstawowych usług infrastruktury internetowej, czyli kolokacji urządzeń w centrum danych oraz wynajmu serwerów dedykowanych pod projekty internetowe.

‘Rozwiązując we własnym zakresie problemy wydajności i dostępności serwerów i aplikacji internetowych trzeba liczyć się ze znacznymi, okresowymi inwestycjami w infrastrukturę. Outsourcing pozwala na związanie kosztów aktualnymi potrzebami, a nie inwestowanie w rozwiązania na wyrost.’ – tłumaczy Anna Rodziewicz, new business development manager w WDC.

Wynajem serwerów dedykowanych pozwala rozłożyć inwestycje w sprzęt na cały okres umowy, a co najważniejsze centrum danych zapewnia wymianę nieprawidłowo działającego sprzętu w razie jakichkolwiek nieprawidłowości – bez dodatkowych kosztów dla wynajmującego.

‘Dodatkowo Warsaw Data Center oferuje usługi zarządzania rozwiązaniami internetowymi (serwery, aplikacje, bazy danych) w pełnym zakresie lub poza godzinami pracy działu informatycznego klienta. Pozwala to zachować ciągłość pracy i wysoką dostępność rozwiązań, a przez to satysfakcję klientów końcowych.’ – dodaje Anna Rodziewicz. ‘Na życzenie dostępne są także aplikacje Microsoft do wynajęcia. Nie trzeba kupować licencji – wystarczy wynająć razem z serwerem’ – dodaje.

http://www.wdc.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry