Nowa osoba w dziale Client Service SMI

Kamila Żurawska dołączyła do działu Client Service Supermedia Interactive. Objęła stanowisko Account Managera.

Kamila zajmie się obsługą klientów i pozyskiwaniem nowych kontraktów. Do jej obowiązków będzie należeć koordynacja przebiegu i realizacji projektów internetowych, opracowanie ofert handlowych oraz koncepcji rozwiązań internetowych dla klientów SMI.

Z branżą internetową jest związana od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w agencji interaktywnej należącej do Internet Group – Interactive Marketing Partner, gdzie pracowała jako Account Manager i Jet. Mail Product Manager oraz w SARE, gdzie była zatrudniona na stanowisku Business Development Managera.

Kamila Żurawska zastąpi Michała Plutę, który w listopadzie ubiegłego roku przeszedł z SMI do Grupy Radiowej TIME, należącej do tej samej grupy kapitałowej (Grupa ZPR). Na razie Supermedia Interactive nie planuje dalszej rekrutacji do działu Client Service.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry