Nowa poczta komercyjna Onetu

Opublikowano: 18 czerwca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal internetowy Onet.pl zaprezentował nową pocztę komercyjną: PocztaMAX i PocztaBiznes. Oferta ta zastąpiła dotychczasową ofertę.

Portal zaproponował użytkownikom dwa bardzo dobre konta (pojemność: 40 i 60 MB, nowe domeny, obsługa kont zewnętrznych, edytor HTML dla pisanych listów). Całość za cenę 33 zł rocznie dla konta PocztaMAX i 97 zł dla konta PocztaBiznes.

Onet.pl zdecydował się na skrócenie adresu dla kont komercyjnych z nazwa@poczta.onet.pl na nazwa@onet.pl jednocześnie proponując skorzystanie z nowych domen: cyberia.pl, adres.pl, pseudonim.pl.

Onet.pl zdecydował się również zrezygnować w obu przypadkach z reklam dołączanych do listów.

Portale Yahoo! i Lycos w ostatnim okresie zaproponowały użytkownikom również konta komercyjne, pozbawiając jednak użytkowników kont darmowych możliwości korzystania z POP3, czyli ściągania poczty z wykorzystaniem programów pocztowych. Onet.pl pozostawił tą funkcjonalność.

Onet.pl w marcu miał zarejestrowanych niemalże 3 mln kont pocztowych.

http://poczta.onet.pl

Sylwester KozakNowa poczta komercyjna Onetu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.