Nowa promocja dla użytkowników Gadu-Gadu

Po wprowadzonym 1 października obniżonych stawek za połączenia komórkowe producent Gadu-Gadu przygotował kolejną niespodziankę. Od dziś – 8 października – użytkownicy Gadu-Gadu będą mogli wykonywać jeszcze tańsze połączenia na polskie numery komórkowe.
W ofercie promocyjnej cena połączeń na telefony komórkowe wyniesie 27 groszy netto (33 gr. brutto) za minutę połączenia.

Aby skorzystać z promocyjnej stawki wystarczy jedynie w okresie obowiązywania promocji doładować konto jednorazową kwotą w wysokości minimum 10 zł (nie dotyczy doładowań za pomocą SMS).

Konto Gadu naGłos można doładować w prosty sposób:
– online – dokonując płatności kartą kredytową bądź przelewem z konta bankowego
– zakupić kod pre-paid w jednym z tysięcy sklepów

W celu doładowania konta wystarczy uruchomić przycisk “Zielona Słuchawka” w menu komunikatora i wejść w zakładkę “doładuj”.

Promocja trwa od 08.10.2007 do 11.11.2007 (włącznie).

www.gadunaglos.pl

zobacz też: Taniej na komórki z GG

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry