Nowa publikacja dla świetnych menedżerów

Co to znaczy „być świetnym menedżerem”? Tłumaczy to Marta Pawlikowska-Olszta, psycholog pracy i organizacji, która w swej nowej książce zwraca uwagę na kwestie i problemy, o których zwykle nie mówi się na uczelniach czy szkoleniach.

skutecznymanagerZnajomość najważniejszych praw psychologii pomoże ci zrozumieć, jak wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz sprawdzone zasady działania w typowych sytuacjach: od zatrudniania pracownika, przez budowanie zespołu i kontrolę nad jego działaniem, aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się, jak utrzymywać kreatywność w zespole, udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i odpowiednio delegować działania – obiecuje autorka.

Zaletą książki „Skuteczny menedżer. Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi” jest m.in. to, że uwzględnia polskie realia i specyfikę pracy menedżerów w Polsce oraz, że zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek. W pierwszej części publikacji znalazł się zbiór najważniejszych kwestii merytorycznych. Druga zaś to praktyczny przewodnik po procesach zarządzania ludźmi (rekrutacja, rozwój pracowników i ich ocena itd.). To zbiór wiadomości, które przydadzą się także w biznesach internetowych.

Marta Pawlikowska-Olszta to psycholog pracy i organizacji. Specjalista rozwoju pracowników, trener i coach z 10-letnim doświadczeniem. Ukończyła m.in. studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, audytu wewnętrznego, mediacji biznesowej oraz doradztwa zawodowego na UW, SGH i Uczelni Łazarskiego.

Mamy dla Was egzemplarz książki. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na adres redakcja@e-biznes.pl. Wśród osób, które do końca dzisiejszego dnia (25 marca) wyślą wiadomość, wylosujemy zwycięzcę.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry