Nowa stron internetowa TVN CNBC Biznes

Strona internetowa kanału TVN CNBC Biznes startuje w nowej szacie graficznej. Dzięki współpracy kanału TVN CNBC Biznes i Grupy Onet.pl, użytkownicy strony zyskali nowy, bardziej przyjazny i funkcjonalny interface, a reklamodawcy nową platformę promowania swoich firm, ich produktów i świadczonych przez siebie usług.

W modelu biznesowym TVN CNBC Biznes internet od początku odgrywał wielką rolę. Dzięki internetowi możemy dostarczać informacje w formie w jakiej potrafimy je dostarczać najlepiej – w formie materiału wideo – wtedy, kiedy widzowie sobie tego zażyczą i nie tylko tam, gdzie istnieje sieć telewizji kablowej, czy tam gdzie sięga kabel dekodera telewizji satelitarnej, ale wszędzie gdzie jest Internet. Jesteśmy przygotowani na kolejne kroki w tym kierunku w miarę zmian zachodzących w technologiach i metodach konsumpcji treści informacyjnych. – mówi Roman Młodkowski, Dyrektor i Redaktor Naczelny kanału TVN CNBC Biznes.

Za pośrednictwem serwisu www.tvncnbc.pl można bezpłatnie korzystać z zasobów TVN CNBC Biznes w Internecie. Poprzez zakładkę “Live” użytkownicy mogą oglądać kanał w czasie rzeczywistym. Formularz “Pytanie do gościa” daje możliwość wysłania pytań do osób obecnych na antenie. Istnieje również możliwość zaznaczania najbardziej interesujących filmów i dodawania ich do zbioru “Ulubionych”.

Nowy serwis www.tvncnbc.pl zawiera czternaście kategorii tematycznych, które na bieżąco uzupełniane są materiałami wideo. Kategorie obejmują najważniejsze dziedziny gospodarki, finansów i biznesu. Użytkownicy mogą także komentować i oceniać wszystkie materiały wideo. Najciekawsze programy stacji są archiwizowane i katalogowane.

Serwis wykonany został w najnowszej technologii, zapewniającej komfortowe oglądanie wideo w rozdzielczości 640×360 z możliwością powiększenia na cały ekran. Na łamach www.tvncnbc.pl prezentowana jest również informacja o stacji, ramówka oraz profile osób tworzących kanał.

Kanał TVN CNBC Biznes tym projektem rozpoczyna ścisłą współpracę z Grupą Onet.pl, właścicielem serwisu o tematyce biznesowej w Polsce – www.biznes.onet.pl. W ramach tej współpracy Grupa Onet.pl będzie sprzedawała powierzchnię reklamową, będzie promować nowy serwis internetowy stacji, część materiałów ze stacji będzie prezentowana również na serwisach Onetu.

Współdzielenie treści z kanału telewizyjnego, o takiej renomie, to dla OnetBiznes wielkie wyróżnienie, dla kanału na pewno bardzo efektywne narzędzie promocji budujące świadomość marki wśród internautów. – mówi Rafał Mandes, Dyrektor Działu Biznes i Finanse, odpowiedzialny za realizację projektu ze strony Grupy Onet.pl.

www.tvncnbc.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry