Nowa strona Agencji FFCreation.com

FFCreation.com w lutym dołącza do agencji zrzeszonych w SAR. W związku z kolejnymi planami agencja rozwija również swoją stronę www, która ewoluuje wraz z aspiracjami zespołu. Nowe wizualizacje, nowe rozwiązania techniczne i tło muzyczne to tylko część zmian.

Projekt serwisu opiera się na pełnoekranowych zdjęciach pracowników FFCreation.com i minimalistycznej grafice połączonej z subtelną animacją wybranych elementów.

Głównym elementem serwisu jest prezentacja naszego bogatego portfolio, które wkrótce będzie jeszcze obszerniejsze. Dodatkowo podkreślamy też model full service’owy naszej agencji – proponujemy Klientowi wszystko co jest potrzebne do zrealizowania projektów w nowych mediach. Aby dać potencjalnemu klientowi wrażenie bliższego kontaktu z naszymi pracownikami wykorzystujemy pełnoekranowe zdjęcia zespołu FFCreation, które będą się zmieniały kilkukrotnie w ciągu roku. Chcemy, żeby nasz serwis był żywy i dynamiczny – mówi Marek Piotrowski, dyrektor zarządzający FFCreation.com.

Pomimo, że interfejs użytkownika przygotowany został we flashu, serwis opiera się na platformie CMS. Taki system daje dużo więcej możliwości niż inne rozwiązania: daje możliwość tworzenia płynnych i eleganckich prezentacji, przy zachowaniu sprawnego zarządzania stroną (jak przy serwisach HTML opartych na systemie CMS).

Całości serwisu dopełnia muzyka z płyty Moby’ego, która doskonale pasuje do działalności agencji. Zamiast komponować muzykę do serwisu agencja zdecydowała się podpisać odpowiednią umowę z ZAIKS’em, aby mieć możliwość umilania oglądania serwisu utworami najlepszych wykonawców. Co miesiąc będziemy mogli słuchać na stronie FFC nowych utworów. Pliki muzyczne są streamingowane online z flash’a.

W najbliższym czasie serwis zostanie wzbogacony również o pełne case studies kilku głównych projektów już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji.

http://www.FFCreation.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry