Nowa strona Amplico Life

Ruszyła nowa strona internetowa firmy ubezpieczeniowej Amplico Life. W porównaniu do poprzedniego serwisu, witryna jest łatwiejsza w nawigacji oraz wzbogacona o nowe elementy multimedialne. Nowy serwis internetowy jest w pełni spójny z identyfikacją wizualną Amplico Life – wizerunek Roberta Korzeniowskiego, który od kilku lat promuje medialnie firmę oraz korporacyjny niebieski kolor mają wspierać świadomość marki również w Internecie.

Serwis amplicolife.pl skierowany jest do klientów, agentów oraz osób szukających informacji na temat ubezpieczeń w Sieci. W serwisie znajdują się informacje dotyczące spółki, jej historii, nowy, dokładny opis oferty produktowej oraz informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności firmy.

Twórcy serwisu internetowego postawili przede wszystkim na jego przejrzystość i funkcjonalność. Ze strony głównej możliwe jest przejście do dwóch działów 'zostań klientem Amplico Life ’ oraz 'masz już polisę Amplico Life’.

Dodatkowo Internauci mają możliwość wyboru rodzaju ubezpieczenia dostosowanego do swoich potrzeb. Wysyłając formularz kontaktowy ze strony, mogą liczyć na bezpośredni kontakt z agentem ubezpieczeniowym.

Klienci Towarzystwa w zakładce 'masz już polisę’ mają dostęp do zestawu formularzy dotyczących np. zmiany danych osobowych, pożyczki w ramach polisy wraz z instrukcjami ich obsługi. Nowością jest strona działu roszczeń, na której można uzyskać informacje dotyczące zgłaszania zdarzeń ubezpieczeniowych, pobrać odpowiednie formularze i wysłać wstępny wniosek o rozpatrzenie roszczenia.

Na stronie umieszczony został również słowniczek ubezpieczeniowy oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące polis. W sekcji 'Multimedia’ Internauci mogą obejrzeć najnowszy spot reklamowy Towarzystwa lub pobrać tapety z wizerunkiem Roberta Korzeniowskiego.

Ze strony głównej można przejść do serwisu www.kariera.amplico.pl, poświęconego rekrutacji agentów ubezpieczeniowych oraz pracowników Amplico Life. Na stronie kandydaci mogą zapoznać się z ofertą towarzystwa, poznać kulturę oraz misję firmy a także złożyć swoją aplikację na wybrane stanowisko.

Serwis internetowy został też wzbogacony o narzędzia do przeprowadzania symulacji finansowych: kalkulator emerytalny oraz kursy jednostek.

'Liczymy na to, że nowa strona Amplico Life spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników. Jest atrakcyjniejsza od poprzedniej, jeśli chodzi o zawartość oraz stronę wizualną. Liczne narzędzia interaktywne takie jak formularze i kalkulatory czynią serwis wygodnym narzędziem komunikacji.’- mówi Małgorzata Wojtuszko, Koordynator Projektu.

Opracowaniem i wykonaniem nowej strony zajęła się firma WebService Grupa Solidex.

http://www.webservice.pl

http://www.amplicolife.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top