Nowa strona firmy Perfect One

Firma Perfect One, specjalizująca się w badaniu użyteczności i funkcjonalności stron internetowych, uruchomiła nową witrynę WWW. Serwis został gruntownie zmieniony, przede wszystkim w sferze graficznej i wizualnej. Nawigacja po nowej stronie została zaprojektowana po testach z użytkownikami.
Na potrzeby serwisu została zaprojektowana nowa szata graficzna, która jest bardziej nowoczesna od poprzedniej. Do każdej z sekcji serwisu dobrano inny, charakterystyczny element graficzny, który ma pomóc internautom w nawigacji. Prace nad nową witryną poprzedzone były testami z grupą użytkowników, którym w trakcie badań przedstawiane były różne warianty serwisu.

„Wiele osób zadaje pytanie, czy przy projektowaniu raczej niewielkiej strony, takiej jak na przykład nasza, warto w ogóle angażować grupę testową. Zdecydowanie warto. Takie badania, o ile są oczywiście dobrze zaprojektowane i przeprowadzone, ogromnie przyspieszają proces powstawania finalnej wersji strony.” – mówi Paweł Śledziński, właściciel firmy.

Tak jak w poprzedniej wersji strony firmowej www.perfectone.pl, tak i w nowej dużą uwagę poświęcono sekcji Artykuły. Można tam znaleźć szereg publikacji i tekstów fachowych o tematyce usability. Baza wiedzy jest ogólnodostępna i ciągle rozwijana.

www.perfectone.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry