Nowa strona firmy Perfect One

Opublikowano: 18 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Perfect One, specjalizująca się w badaniu użyteczności i funkcjonalności stron internetowych, uruchomiła nową witrynę WWW. Serwis został gruntownie zmieniony, przede wszystkim w sferze graficznej i wizualnej. Nawigacja po nowej stronie została zaprojektowana po testach z użytkownikami.
Na potrzeby serwisu została zaprojektowana nowa szata graficzna, która jest bardziej nowoczesna od poprzedniej. Do każdej z sekcji serwisu dobrano inny, charakterystyczny element graficzny, który ma pomóc internautom w nawigacji. Prace nad nową witryną poprzedzone były testami z grupą użytkowników, którym w trakcie badań przedstawiane były różne warianty serwisu.

„Wiele osób zadaje pytanie, czy przy projektowaniu raczej niewielkiej strony, takiej jak na przykład nasza, warto w ogóle angażować grupę testową. Zdecydowanie warto. Takie badania, o ile są oczywiście dobrze zaprojektowane i przeprowadzone, ogromnie przyspieszają proces powstawania finalnej wersji strony.” – mówi Paweł Śledziński, właściciel firmy.

Tak jak w poprzedniej wersji strony firmowej www.perfectone.pl, tak i w nowej dużą uwagę poświęcono sekcji Artykuły. Można tam znaleźć szereg publikacji i tekstów fachowych o tematyce usability. Baza wiedzy jest ogólnodostępna i ciągle rozwijana.

www.perfectone.pl

Hanna LaskowskaNowa strona firmy Perfect One

Podziel się!

O autorze

hania