Nowa strona główna Gery.pl

Główna strona portalu Gery.pl została gruntowanie zmodernizowana. Wprowadzono nowatorskie rozwiązanie nawigacji opartej o system zakładek, przez co strona zawiera dziesięciokrotnie więcej informacji niż do tej pory, a zarazem otwiera się bardzo szybko ze względu na mała objętość kodu.

Zmieniono również kolorystykę oraz sposób kodowania strony na nowocześniejszy język jakim jest XHTML.

W trakcie prac nad nową stroną główną portalu podpisano umowę o współpracy z firmą Bankier S.A. oraz włączono w struktury portalu jeden z największych serwisów ogłoszeniowych AdCentral.pl.

Nowością jest również możliwość dodatkowych ustawień za pomocą bloku 'Moje ustawienia’. W chwili obecnej dostępne są opcje: wybór możliwości otwarcia strony w nowym oknie, zapamiętywanie ustawień pogody dla zaznaczonego miasta.

Wprowadzone zmiany mają na celu przyciągnięcie internautów znudzonych stronami portali, które serwują im na stronach głównych dosłownie wszystko i nic. Długo analizowaliśmy w naszym kręgu kwestię umieszczenia tylu elementów na jednej stronie w rozsądny sposób. Pomysł umieszczenia dużej liczby zakładek zrodził się kilka miesięcy temu. Realizacja całego projektu wymagała sporej inwencji twórczej stąd trwała odpowiednio dłużej niż przewidywaliśmy. Wkrótce oddamy do rąk internautów stronę na którą wielu z nich czekało podświadomie. Jestem przekonany, że docenią oni wysiłek jaki włożyliśmy w to aby ich zadowolenie z korzystania z naszego portalu było jak największe.- mówi Gerard Grech, właściciel portalu Gery.pl

http://www.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top