Nowa strona główna Trojmiasto.pl

Portal Trojmiasto.pl uruchomił w poniedziałek, 3 stycznia, nową stronę główną. Jest to pierwszy etap zmian podyktowanych zwiększającą się ilością odsłon w największym polskim portalu regionalnym. Założeniem jest poprawienie nawigacji oraz przeznaczenie większej ilości miejsca na informacje.

Zmiana jest podyktowana zmieniającymi się trendami wśród naszych czytelników – tłumaczy Michał Kaczorowski, redaktor naczelny Trojmiasto.pl. Czytelnik wymaga od nas zarówno aktualnych wiadomości, informacji o imprezach, jak i bazy lokalnych firm i instytucji, z których usług korzysta na co dzień.Na nowej stronie jest ułatwiony dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności Portalu – obszerna sekcja newsowa, wyraźnie pokazane kalendarium wydarzeń oraz przejrzysty katalog firm i instytucji.

Portal Trojmiasto.pl powstał w 1998 roku. Prezentuje aktualne informacje z regionu oraz wydarzenia. Oferuje swoim użytkownikom różnorodne serwisy tematyczne, bazę ogłoszeń oraz katalog firm i instytucji. W ogólnopolskim zestawieniu Megapanel Gemius/PBI zajmuje 14. pozycję w kategorii Informacje i Publicystyka, jako jedyny portal regionalny. Średnio miesięcznie odwiedza go ponad milion unikalnych użytkowników, dokonując prawie 48 milionów odsłon.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry