Nowa strona główna Trojmiasto.pl

Portal Trojmiasto.pl uruchomił w poniedziałek, 3 stycznia, nową stronę główną. Jest to pierwszy etap zmian podyktowanych zwiększającą się ilością odsłon w największym polskim portalu regionalnym. Założeniem jest poprawienie nawigacji oraz przeznaczenie większej ilości miejsca na informacje.

Zmiana jest podyktowana zmieniającymi się trendami wśród naszych czytelników – tłumaczy Michał Kaczorowski, redaktor naczelny Trojmiasto.pl. Czytelnik wymaga od nas zarówno aktualnych wiadomości, informacji o imprezach, jak i bazy lokalnych firm i instytucji, z których usług korzysta na co dzień.Na nowej stronie jest ułatwiony dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności Portalu – obszerna sekcja newsowa, wyraźnie pokazane kalendarium wydarzeń oraz przejrzysty katalog firm i instytucji.

Portal Trojmiasto.pl powstał w 1998 roku. Prezentuje aktualne informacje z regionu oraz wydarzenia. Oferuje swoim użytkownikom różnorodne serwisy tematyczne, bazę ogłoszeń oraz katalog firm i instytucji. W ogólnopolskim zestawieniu Megapanel Gemius/PBI zajmuje 14. pozycję w kategorii Informacje i Publicystyka, jako jedyny portal regionalny. Średnio miesięcznie odwiedza go ponad milion unikalnych użytkowników, dokonując prawie 48 milionów odsłon.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top