Nowa strona HBO

Na nowej stronie internetowej można znaleźć program HBO i HBO2, oraz szczegółowe informacje o wszystkich pozycjach programowych. Osoby, które już wybrały swoje ulubione filmy i seriale, mogą je zaznaczyć i spersonalizować ustawienia strony tak, aby wyświetlały się tylko informacje, które ich najbardziej interesują.

“Dzięki nowej stronie widzowie HBO i HBO2 będą mogli znaleźć więcej interesujących informacji o filmach i serialach” – mówi Agnieszka Niburska, Public Relations Manager HBO Polska – “Nowa, ciekawsza kolorystycznie od poprzedniej, strona jest adaptacją grafiki antenowej na internetową.”

Na stronie internetowej można zamówić comiesięczny biuletyn, który dystrybuowany jest w tygodniu poprzedzającym kolejny miesiąc. Znajdują się w nim informacje o najciekawszych pozycjach programowych oraz linki do nowych internetowych gadżetów przygotowywanych specjalnie przez HBO. Są wśród nich wygaszacie ekranu, tapety oraz pocztówki elektroniczne.

Aktualnie na stronie można uczestniczyć w grze związanej z emitowanym na antenie HBO serialem Carnivale. Na osoby, które pilnie śledzą losy bohaterów, czekają ciekawe nagrody.

http://www.hbo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry