Nowa strona HBO

Opublikowano: 30 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na nowej stronie internetowej można znaleźć program HBO i HBO2, oraz szczegółowe informacje o wszystkich pozycjach programowych. Osoby, które już wybrały swoje ulubione filmy i seriale, mogą je zaznaczyć i spersonalizować ustawienia strony tak, aby wyświetlały się tylko informacje, które ich najbardziej interesują.

„Dzięki nowej stronie widzowie HBO i HBO2 będą mogli znaleźć więcej interesujących informacji o filmach i serialach” – mówi Agnieszka Niburska, Public Relations Manager HBO Polska – „Nowa, ciekawsza kolorystycznie od poprzedniej, strona jest adaptacją grafiki antenowej na internetową.”

Na stronie internetowej można zamówić comiesięczny biuletyn, który dystrybuowany jest w tygodniu poprzedzającym kolejny miesiąc. Znajdują się w nim informacje o najciekawszych pozycjach programowych oraz linki do nowych internetowych gadżetów przygotowywanych specjalnie przez HBO. Są wśród nich wygaszacie ekranu, tapety oraz pocztówki elektroniczne.

Aktualnie na stronie można uczestniczyć w grze związanej z emitowanym na antenie HBO serialem Carnivale. Na osoby, które pilnie śledzą losy bohaterów, czekają ciekawe nagrody.

http://www.hbo.pl

Sylwester KozakNowa strona HBO

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.