Nowa strona internetowa Expandera

Opublikowano: 23 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

20 marca wystartowała nowa odsłona internetowego serwisu firmy doradztwa finansowego Expander. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne nowe funkcjonalności, które ułatwią klientom firmy dostęp do materiałów analitycznych oraz zasobów wiedzy o ofercie Expandera. Serwis został zaprojektowany i wykonany przez agencję interaktywną Adv.pl.

Prace nad nową stroną internetową www.expander.pl trwały od kilku miesięcy. Zaprezentowana 20 marca nowa wersja serwisu charakteryzuje się nowoczesnym układem graficznym i wysoką funkcjonalnością. Użytkownicy odwiedzający stronę bez trudu odnajdą na niej potrzebne informacje i zapoznają się z ofertą Expandera. Aby ułatwić korzystanie z serwisu, strona została podzielona na trzy podstawowe sekcje:

•    Dla Ciebie – poświęconą finansom osobistym, kredytom i pożyczkom, inwestycjom, oszczędzaniu i ubezpieczeniom;
•    Dla Firmy – przeznaczoną dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą Expandera;
•    Expander Prestige – zawierającą informacje o usłudze Prestige, wyspecjalizowanych doradcach i placówkach.

Nowo wprowadzone funkcjonalności to m.in.:

•    usprawniony system nawigacji na stronie głównej
•    nowa, dynamiczna forma prezentacji notowań indeksów
•    interaktywna mapa oddziałów, słownik, notatnik
•    rozbudowana sekcja „Kariera”
•    rotacyjny system reklam
•    FAQ

Za pośrednictwem strony można także umówić się na spotkanie z doradcą Expandera, porozmawiać z konsultantem on-line, zapisać się na listę subskrybentów biuletynu, czy przeczytać aktualne analizy i raporty. W najbliższym czasie Expander planuje dalsze rozszerzanie funkcjonalności serwisu, m.in. poprzez wprowadzenie „Strefy Klienta” – wyspecjalizowanej aplikacji do zarządzania finansami osobistymi.

– Naszym celem jest, aby strona Expandera cechowała się najwyższą jakością, zarówno pod względem graficznym, jak i dostępnych na niej narzędzi i funkcjonalności. Dla naszych Klientów ma ona stanowić źródło łatwo dostępnej wiedzy o finansach, zaś dla pracowników firmy pożyteczne narzędzie, usprawniające codzienną pracę – mówi Konrad Grabowski, wiceprezes Expander Advisors.

Partnerem Expandera przy tworzeniu i obsłudze nowej strony jest firma Adv.pl, wyłoniona w drodze przetargu. – Zdecydowaliśmy się na współpracę z Adv.pl z uwagi na duże doświadczenie tej firmy w realizacji projektów z zakresu marketingu internetowego. Dzięki wspólnej pracy przygotowaliśmy funkcjonalności, które są już dostępne dla naszych pracowników i klientów, albo też zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości. Wierzymy, że odświeżony serwis internetowy Expandera będzie dla wielu osób podstawowym źródłem wiedzy o finansach, pełniąc rolę „osobistego asystenta”, prowadzącego przez świat inwestycji, kredytów i oszczędności – mówi Urszula Stankiewicz, dyrektor marketingu w Expander Advisors.

Wprowadzenie nowej odsłony witryny internetowej jest kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju nowoczesnych narzędzi i technologii wykorzystywanych przez firmę Expander. Przypomnijmy, że od grudnia 2008 trwa proces wdrażania przez Expandera systemu CRM.

www.expander.pl

Hanna LaskowskaNowa strona internetowa Expandera

Podziel się!

O autorze

hania