Nowa strona internetowa Expandera

20 marca wystartowała nowa odsłona internetowego serwisu firmy doradztwa finansowego Expander. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne nowe funkcjonalności, które ułatwią klientom firmy dostęp do materiałów analitycznych oraz zasobów wiedzy o ofercie Expandera. Serwis został zaprojektowany i wykonany przez agencję interaktywną Adv.pl.

Prace nad nową stroną internetową www.expander.pl trwały od kilku miesięcy. Zaprezentowana 20 marca nowa wersja serwisu charakteryzuje się nowoczesnym układem graficznym i wysoką funkcjonalnością. Użytkownicy odwiedzający stronę bez trudu odnajdą na niej potrzebne informacje i zapoznają się z ofertą Expandera. Aby ułatwić korzystanie z serwisu, strona została podzielona na trzy podstawowe sekcje:

•    Dla Ciebie – poświęconą finansom osobistym, kredytom i pożyczkom, inwestycjom, oszczędzaniu i ubezpieczeniom;
•    Dla Firmy – przeznaczoną dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą Expandera;
•    Expander Prestige – zawierającą informacje o usłudze Prestige, wyspecjalizowanych doradcach i placówkach.

Nowo wprowadzone funkcjonalności to m.in.:

•    usprawniony system nawigacji na stronie głównej
•    nowa, dynamiczna forma prezentacji notowań indeksów
•    interaktywna mapa oddziałów, słownik, notatnik
•    rozbudowana sekcja „Kariera”
•    rotacyjny system reklam
•    FAQ

Za pośrednictwem strony można także umówić się na spotkanie z doradcą Expandera, porozmawiać z konsultantem on-line, zapisać się na listę subskrybentów biuletynu, czy przeczytać aktualne analizy i raporty. W najbliższym czasie Expander planuje dalsze rozszerzanie funkcjonalności serwisu, m.in. poprzez wprowadzenie „Strefy Klienta” – wyspecjalizowanej aplikacji do zarządzania finansami osobistymi.

– Naszym celem jest, aby strona Expandera cechowała się najwyższą jakością, zarówno pod względem graficznym, jak i dostępnych na niej narzędzi i funkcjonalności. Dla naszych Klientów ma ona stanowić źródło łatwo dostępnej wiedzy o finansach, zaś dla pracowników firmy pożyteczne narzędzie, usprawniające codzienną pracę – mówi Konrad Grabowski, wiceprezes Expander Advisors.

Partnerem Expandera przy tworzeniu i obsłudze nowej strony jest firma Adv.pl, wyłoniona w drodze przetargu. – Zdecydowaliśmy się na współpracę z Adv.pl z uwagi na duże doświadczenie tej firmy w realizacji projektów z zakresu marketingu internetowego. Dzięki wspólnej pracy przygotowaliśmy funkcjonalności, które są już dostępne dla naszych pracowników i klientów, albo też zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości. Wierzymy, że odświeżony serwis internetowy Expandera będzie dla wielu osób podstawowym źródłem wiedzy o finansach, pełniąc rolę „osobistego asystenta”, prowadzącego przez świat inwestycji, kredytów i oszczędności – mówi Urszula Stankiewicz, dyrektor marketingu w Expander Advisors.

Wprowadzenie nowej odsłony witryny internetowej jest kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju nowoczesnych narzędzi i technologii wykorzystywanych przez firmę Expander. Przypomnijmy, że od grudnia 2008 trwa proces wdrażania przez Expandera systemu CRM.

www.expander.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry