Nowa strona internetowa Lambi

Opublikowano: 3 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Internauci i konsumenci zainteresowani produktami firmy Metsä Tissue, mogą od początku listopada odwiedzać polską stronę marki Lambi – lambi.pl

W Internecie ukazała się, po raz pierwszy po polsku, strona poświęcona produktom marki Lambi, fińskiego producenta papierów higienicznych – Metsä Tissue. Obok wersji angielskiej, fińskiej, szwedzkiej, norweskiej i duńskiej, polska witryna jest pełnym źródłem informacji nie tylko o marce Lambi, ale również o Metsä Tissue i jej ekologicznej działalności.

Nowo powstała strona przedstawia pełny asortyment marki Lambi: papier toaletowy, ręczniki papierowe oraz chusteczki higieniczne.

Witryna stworzona została przez fińską firmę projektującą strony www – Ambientia Ltd. Digital Business Awareness. Można na nią wejść przez adres www.lambi.pl, lub korzystając z międzynarodowej witryny i wyboru opcji językowej.

http://www.lambi.com

Sylwester KozakNowa strona internetowa Lambi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.