Nowa strona www.vichymakeup.pl

Opublikowano: 22 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Ruszył nowy serwis internetowy marki Vichy. Serwis działający pod adresem www.vichymakeup.pl stanowi część platformy Vichy Consult i skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą poznać tajniki dbania o urodę oraz dowiedzieć się więcej o podkładach marki Vichy.

Serwis został zaprojektowany i zrealizowany przez Euro RSCG Marketing House. Intencją agencji było stworzenie atrakcyjnego i angażującego serwisu, który pozwoli na przekazanie wiedzy na temat podkładów Vichy, z naciskiem na nowość – AERA TEINT Mineralny Podkład Pudrowy Vichy.

Serwis zawiera wskazówki, porady i wizualizacje związane z makijażem niekolorowym. Użytkowniczki odwiedzające witrynę, mają możliwość zapoznania się z podkładami Vichy, mogą również obejrzeć filmy instruktażowe dotyczące nakładania podkładu oraz wykonania perfekcyjnego makijażu. Dodatkowo użytkowniczki mają możliwość zapisania się na warsztaty makijażowe odbywające się na terenie kraju. W przyszłości serwis zostanie rozwinięty o relacje oraz zdjęcia z eventów, jak również materiały szkoleniowe.

www.vichymakeup.pl

Hanna LaskowskaNowa strona www.vichymakeup.pl

Podziel się!

O autorze

hania