Nowa szata emetro.pl

Nowa odsłona strony internetowej emetro.pl to nie tylko przejrzysty układ graficzny z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii rozwiązań technologicznych, z powodzeniem funkcjonujących również w innych projektach internetowych wydawnictwa Agora S.A. Nowa witryna umożliwia szybsze i łatwiejsze zapoznanie się z najważniejszymi wiadomości z papierowego wydania dziennika Metro.
Nowa wersja emetro.pl to jednak nie tylko codzienne wiadomości. Nowością na stronie będą specjalne działy z tekstami z papierowych wkładek dziennika Metro dotyczące nieruchomości i edukacji. Osobnym działem z aktualizowanymi na bieżąco informacjami będzie dział poświęcony pracy – metropraca.pl.

Jednym z priorytetów przy opracowywaniu nowej strony emetro.pl było także zapewnienie szybkiego kontaktu z czytelnikami. Osoby odwiedzające stronę będą mogły nie tylko wysyłać informacje do redakcji czy komentować publikowane treści – będą również miały możliwość współtworzenia serwisu. Na emetro.pl znajdą się więc najciekawsze listy, zdjęcia, a także interwencje czytelników, którymi zajmowali się dziennikarze Metra.
Rozbudowano też strefę blogową. Blogi na nowej stronie prowadzą nie tylko dziennikarze Metra, lecz także publicyści, którzy pojawiają się na łamach dziennika. Wśród nich jest znakomity felietonista Jan Turnau, czy znany z ciętego języka socjolog Krytyki Politycznej, Adam Ostolski. miejską czytelników udręczonych codzienną walką z ulicznymi korkami z pewnością zainteresuje też prowadzony przez dziennikarzy Metra specjalny blog poświęcony komunikacji miejskiej.

Mimo tak dalece zakrojonych zmian, na nowej witrynie emetro.pl nie zabraknie stałych elementów, które do tej pory cieszyły się dużym zainteresowaniem czytelników. Wciąż więc będzie można przeczytać tutaj codzienny horoskop czy stale aktualizowane najnowsze i najciekawsze informacje ze świata Internetu.

emetro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry