Nowa ultrakompaktowa lornetka Nikon 4×10 DCF

Nikon wprowadza na rynek nową lornetkę serii DCF o parametrach 4 x 10. Kompaktowe wymiary premierowego modelu – szerokość zaledwie 19 mm i waga 65 g – umożliwiają jego szerokie zastosowanie. Konstrukcja lornetki zawierająca m.in. wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe, zapewnia doskonałe parametry optyczne.

Nowa lornetka bez problemu mieści się do kieszeni, co pozwala zabierać ją wszędzie tam, gdzie może być potrzebna. Nowa ultrakompaktowa lornetka Nikon 4x10 DCF 1Model DCF 4 x 10 sprawdza się zwłaszcza w takich miejscach jak teatr, muzeum czy galeria. Obsługa lornetki jest bardzo prosta i komfortowa, nie wymagana też korekcji dioptrażu. Dzięki temu nowa lornetka jest przydatna także dla osób, które nie korzystały wcześniej z tego rodzaju sprzętu. Stosunkowe bliskie nastawianie ostrości – od zaledwie 1,2 metra – pozwala podejść do obiektu naprawdę blisko, by jeszcze wyraźniej zobaczyć każdy jego szczegół.

Model Nikon 4×10 DCF trafi do sprzedaży w połowie lutego 2010 r. i będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i bordowym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry