Nowa wersja JOBS.PL

19 maja Internetowy Serwis Pracy JOBS.PL zaprezentował nową wersję swojej strony głównej. To pierwszy krok do odświeżenia wyglądu i zwiększenia funkcjonalności całego serwisu.
Nowa strona główna JOBS.PL charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością i uporządkowaną strukturą. Rozmieszczenie poszczególnych modułów zaplanowano tak, aby strona była funkcjonalna i łatwa w nawigacji zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla pracodawców. Utrzymana została firmowa kolorystyka JOBS.PL – na stronie dominują biel i odcienie niebieskiego oraz kolor wina. Na nowej stronie znajduje się natomiast więcej starannie dobranych elementów graficznych, które dodają witrynie dynamiki, ale nadmiernie jej nie obciążają.

Nowościami na stronie głównej JOBS.PL są moduł sondy oraz dynamiczne zakładki z wybranymi ofertami pracy (oferty dnia, pilnie poszukiwani w kraju, pilnie poszukiwani za granicą) i artykułami (najnowsze, najczęściej czytane, wydarzenia). W nowe szaty zostały ubrane moduły wyszukiwarki ofert pracy, rejestracji w bazie CV, subskrypcji ofert pracy, kalkulator wynagrodzeń oraz sekcja dla pracodawcy.

www.jobs.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry