Nowa wersja komunikatora dla branży spedycyjnej

Od wtorku 12 września br. ze strony www.logintrans.com.pl można pobrać najnowszą wersję Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS- 'TRANS 2.0′ Spółka Logintrans- operator systemu liczy, że dzięki udoskonalonej wersji giełda zyska nowych, licznych użytkowników.
Wersja 'TRANS 2.0′ jest przełomowa w stosunku do poprzedniej. To, co  ją wyróżnia, to zdecydowanie lepsza funkcjonalność i atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Wprowadzone innowacje dotyczą zarówno tabeli ładunków i pojazdów, jak również zintegrowanego z nią komunikatora TRANS.

Starych i nowych użytkowników giełdy zaskoczy z pewnością nowatorski system geolokalizacji, czyli automatycznego wyszukiwania ofert na giełdzie wg kodów pocztowych i/lub podanych miast. System wyszuka i wskaże użytkownikowi wszystkie wolne ładunki bądź pojazdy znajdujące się na interesującej użytkownika trasie.

Wprowadzone zmiany dotyczą m.in. systemu pobierania wiadomości. Przykładowo: jeżeli wiadomości będą starsze niż 4 godz. system automatycznie pobierze nowe i zaktualizuje giełdę.

W wersji 'TRANS 2.0′ użytkownicy mają dostęp do całkowicie przebudowanego archiwum rozmów. Dzięki temu bez trudu będzie można odnaleźć swojego rozmówcę, wyszukując go po nazwie firmy, TransID czy dniu, w którym rozmowa była prowadzona.

Oferty, które szczególnie interesują użytkowników, w wersji 'TRANS 2.0′ mogą być zapisywane w specjalnie stworzonym do tego notatniku. W ten sposób uwadze firm obecnych na giełdzie nie umkną żadne atrakcyjne i godne zapamiętania zlecenia ładunków lub pojazdów.

Z myślą o klientach TRANS poprawiona została także funkcjonalność komunikatora: w oknie głównym znalazły się przyciski szybkiego dostępu do opcji Płatności, a także Rejestru Dłużników Transportowych i Systemu Windykacji Transportowej.

Także sortowanie kontaktów w komunikatorze TRANS nie będzie już sprawiało problemów: aby znaleźć interesującą nas osobę wystarczy wpisać numer TransId, nazwę wyświetlaną, nazwę firmy lub samo nazwisko użytkownika, którego szukamy.

Oprócz wspomnianych zmian w wersji 'TRANS 2.0′ udoskonalono m.in. zakres informacji o firmie i sposób ich prezentacji, formy wyszukiwania i dodawania osób, a także sposób kodowania językowego (już niebawem TRANS dostępny będzie w cyrylicy!) Ilość grup odbiorców w komunikatorze zwiększono do 30.

Grzegorz Haładus: Otrzymujemy już pierwsze sygnały o pozytywnym przyjęciu wersji 'TRANS 2.0′ wśród naszych użytkowników. Wiele z zastosowanych zmian zostało wprowadzonych pod wpływem sugestii i potrzeb naszych użytkowników. Zależy nam, by nasi klienci mieli realny wpływ na kształt produktu, który jest przecież ich codziennym narzędziem pracy.

www.logintrans.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry