Nowa wersja komunikatora Konnekt

Ukazała się nowa wersja komunikatora Konnekt. W tej edycji dużą uwagę poświęcono początkującym użytkownikom – ilustrowane poradniki, oraz wiele usprawnień w programie pozwolą na znacznie przyjemniejszy start.

Korzystających z sieci GG z pewnością ucieszy ulepszona obsługa konferencji. Jak zwykle dodano również wiele usprawnień. Na konnekt.info i na forum komunikatora pojawiło się wiele nowych, ciekawych styli, emotikon i innych dodatków do pobrania. Nowa wersja komunikatora Konnekt oznaczona jest numerem 0.6.22.137.

‘Nieustannie rosnąca popularność Konnekta i tempo w jakim przybywa nowych użytkowników potwierdzają, że Internauci potrzebują dostosowanej do ich potrzeb wszechstronnej platformy komunikacyjnej. W tworzeniu komunikatora biorą udział sami użytkownicy, co sprawia, że z zabawki dla maniaków komputerowych szybko ewoluuje w kierunku przyjaznego i prostego w obsłudze komunikatora dla wszystkich.’ – mówi Rafał Lindemann z grupy STAMINA.

Konnekt (www.konnekt.info) jest jednym z niewielu multi-komunikatorów na Polskim rynku. Powstał w 2002 roku i od tego czasu zdobywa coraz większą popularność. Umożliwia pogawędki w najpopularniejszych sieciach: Gadu-Gadu, Tlen, Jabber, LAN oraz pośrednio ICQ, Yahoo, MSN, AIM. Cechuje go również bardzo rozbudowany moduł SMS. Dzięki ogromnym możliwościom konfiguracyjnym i dużej ilości wszelkiego rodzaju wtyczek łatwo można dostosować go do własnych potrzeb – może być prostym programem do wysyłania SMS lub rozbudowanym centrum komunikacyjnym.

http://www.konnekt.info

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry