Nowa wersja Mobilnego Gadu-Gadu

Miłośnicy „gadu-gadania” przez komórki mogą od dzisiaj cieszyć się nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu, czyli popularnego komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne typu palmtop. Najnowsza wersja oznaczona numerem 3.3.1 przeznaczona jest na system Java i zawiera wiele nowych udogodnień, poprawek, uwzględnia liczne sugestie użytkowników.
Spośród długiej listy zmian w najnowszej wersji warto wymienić :

•    efektywny filtr antyspamowy (automatyczne usuwanie linków do stron WWW w wiadomości od nieznajomego, dopiero po dodaniu nieznajomego do listy kontaktów usunięte linki pojawią się automatycznie w wiadomości)
•    archiwum rozmów (z możliwością usunięcia jednej rozmowy, rozmów dla kontaktu albo całego archiwum)
•    zmianę w sposobie wyświetlania aplikacji w urządzeniu (grafika)

Gadu-Gadu w wersji mobilnej dla telefonów komórkowych znosi ograniczenia związane z wersją instalowaną na komputerach, z Mobilnego GG można korzystać w dowolnym miejscu na świecie, wszędzie tam, gdzie istnieje zasięg telefonii komórkowej i dostęp do Internetu – praktycznie bez ograniczeń.
Mobilne Gadu-Gadu wyróżnia się stabilnością, łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS i ogranicza koszty.
Komunikator w telefonie posiada bardziej przyjazny interfejs, podkreślający możliwości przenośnej wersji GG, w tym integrację z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (dla wybranych platform), rozmowy głosowe (dzwonienie z Mobilnego GG zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG), katalog publiczny.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych.

www.gadu-gadu.pl/mobilneGG

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top