Nowa wersja Mobilnego Gadu-Gadu

Miłośnicy „gadu-gadania” przez komórki mogą od dzisiaj cieszyć się nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu, czyli popularnego komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne typu palmtop. Najnowsza wersja oznaczona numerem 3.3.1 przeznaczona jest na system Java i zawiera wiele nowych udogodnień, poprawek, uwzględnia liczne sugestie użytkowników.
Spośród długiej listy zmian w najnowszej wersji warto wymienić :

•    efektywny filtr antyspamowy (automatyczne usuwanie linków do stron WWW w wiadomości od nieznajomego, dopiero po dodaniu nieznajomego do listy kontaktów usunięte linki pojawią się automatycznie w wiadomości)
•    archiwum rozmów (z możliwością usunięcia jednej rozmowy, rozmów dla kontaktu albo całego archiwum)
•    zmianę w sposobie wyświetlania aplikacji w urządzeniu (grafika)

Gadu-Gadu w wersji mobilnej dla telefonów komórkowych znosi ograniczenia związane z wersją instalowaną na komputerach, z Mobilnego GG można korzystać w dowolnym miejscu na świecie, wszędzie tam, gdzie istnieje zasięg telefonii komórkowej i dostęp do Internetu – praktycznie bez ograniczeń.
Mobilne Gadu-Gadu wyróżnia się stabilnością, łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS i ogranicza koszty.
Komunikator w telefonie posiada bardziej przyjazny interfejs, podkreślający możliwości przenośnej wersji GG, w tym integrację z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (dla wybranych platform), rozmowy głosowe (dzwonienie z Mobilnego GG zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG), katalog publiczny.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych.

www.gadu-gadu.pl/mobilneGG

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry