Nowa wersja mySAP CRM

Opublikowano: 7 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma SAP AG (NYSE: SAP) ogłosiła dzisiaj wprowadzenie najnowszej wersji mySAP Customer Relationship Management (mySAP CRM – Zarządzanie relacjami z klientami), która oferuje zestaw rozwiązań przeznaczonych do zarządzania całościowymi procesami biznesowymi specyficznymi dla przedsiębiorstw z branży dóbr konsumpcyjnych.

Nowa wersja mySAP CRM koncentruje się na procesach handlowych, które bezpośrednio wpływają na przychód i pomagają w zwiększeniu przewagi nad konkurencją. Poszczególne funkcje dostosowane do potrzeb branży dóbr konsumpcyjnych, jak SAP Trade Promotion Management (Zarządzanie promocją handlową), zarządzanie marką, zarządzanie kategoriami i zarządzanie relacjami z klientem, pomagają przedsiębiorstwom w skutecznym wprowadzaniu i kontrolowaniu promocji handlowych.

„Firma SAP udostępnia w pełni zintegrowane rozwiązanie CRM dla przedsiębiorstw z branży dóbr konsumpcyjnych. Oferuje ono pełną gamę funkcji, począwszy od analiz po zarządzanie marką i klientami, skuteczne programy konsumenckie oraz promocje generujące zysk,” – mówi Nils Herzberg, wiceprezes działu ds. produkcji i dystrybucji w SAP AG. „Rozumiemy wyzwania stojące przed naszymi klientami z branży konsumenckich i oferujemy specjalnie do nich dostosowane narzędzia, które pozwalają na realizację kluczowych celów biznesowych, poprawiają wydajność, zwiększają rentowność i gwarantują szybki zwrot z inwestycji.”

http://www.sap.pl

Sylwester KozakNowa wersja mySAP CRM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.