Nowa wersja mySAP SCM

Opublikowano: 28 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma SAP AG (NYSE: SAP) poinformowała o wprowadzeniu najnowszej wersji mySAP Supply Chain Management. Wraz z nowym rozwiązaniem SCM firmy SAP dostępny będzie moduł automatycznego uzupełniania zapasów (Responsive Replenishment) oraz procesy realizacji łańcucha dostaw za pomocą identyfikacji radiowej (RFID – Radio Frequency Identification).

Dzięki temu możliwe będzie uzyskanie w czasie rzeczywistym pełnego wglądu w dane o popycie oraz tworzenie łańcuchów dostaw o zwiększonych możliwościach adaptacji. Informacja ta została ogłoszona na targach 2004 ASUG Annual Conference & Vendor Fair odbywających się w Atlancie.
Nowy proces automatycznego uzupełniania zapasów umożliwi przedsiębiorstwom reakcję na żądania klientów w czasie rzeczywistym, w tym na potrzeby wynikające z prowadzonych działań promocyjnych.

Nowe rozwiązanie SCM firmy SAP wykorzystujące SAPŽ Auto-ID Infrastructure (SAP AII) – komponent z platformy aplikacyjnej i integracyjnej SAP NetWeaver – będzie obsługiwało oparte na technologii identyfikacji radiowej (RFID) scenariusze realizowane w obrębie procesów magazynowych i logistycznych. Umożliwi to przedsiębiorstwom sprostanie wymogom, jakie w zakresie technologii identyfikacji radiowej stawiają instytucje rządowe oraz wiodące sieci sprzedaży detalicznej, takie jak Wal-Mart, METRO i Target.

http://www.sap.pl

Sylwester KozakNowa wersja mySAP SCM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.