Nowa wersja podróży za jeden uśmiech

Jesteś atrakcyjną miłośniczką podróży? Może chciałabyś odwiedzić egzotyczne miejsca za darmo? Taką możliwość daje serwis MissTravel.com, który umożliwia nawiązanie porozumienia pomiędzy bogatymi mężczyznami i atrakcyjnymi kobietami chcącymi  podróżować za darmo.

Strona MissTravel.com jest przykładem nietypowego serwisu randkowego, który gromadzi swoich użytkowników w dwóch grupach: osoby, które chcą są bogate i chcą zasponsorować wspólną wycieczkę oraz takie, które chciałyby za darmo odbyć podróż jako atrakcyjny towarzysz wyprawy.

Twórcy MissTravel w zachęcającym tekście mówią wprost:

Podróże do egzotycznych nowych miejsc i doświadczanie nowych kultur może sprawić wiele radości, zwłaszcza gdy ma się pieniądze na podróż. Tym bardziej, jeśli masz obok siebie kogoś atrakcyjnego, z kim możesz podróżować. MissTravel.com został stworzony do rozwiązania ogromnego dylematu podróżowania. Dopasowuje on bogate, często podróżujące osoby, które posiadają pieniądze, ale brak im towarzystwa atrakcyjnych miłośników podróży, którzy to nie mają środków finansowych, aby podróżować.

MissTravel.com w pierwszym momencie może się kojarzyć z seksturystyką, ale twórcy serwisu są dość ostrożni w kreowaniu takiego wizerunku. Uzmysławiają jednocześnie, że należy kierować się zdrowym rozsądkiem w podejmowaniu wspólnej podróży.

Z przesłanek wynika jasny podział na bogatego mężczyznę oraz atrakcyjną kobietę, niewykluczone jednak, że na tych samych zasadach mogą dobierać się pary w odwrotnej kolejności pod względem płci. Możliwe jest też to, że z tej formy kojarzenia par mogą skorzystać również osoby o preferencjach homoseksualnych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry